reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

postanowienia na 2007 rok :)

reklama
wątek super!!! :-)

U mnie:
1. przestać przeklinać (jak się wściekam w domu, to rzucam mięskiem i to straszne jest)
2. przekonać się znowu do spraw łóżkowych (bo jest tragicznie)
3. zrobić w końcu remont łazienki
4. jechać na super wakacje
5. olewać i nie denerwować się głupotami


aż mi ulżyło (sprawy łóżkowe), bo myślałam, że tylko u mnie taki problem występuje ;-)
 
Ja jakiś odmieniec jestem, bo nigdy nie stawiam sobie żadnych postanowień :eek: Ale jest coś co bym chciała:
- mniej się denerwować bo ja straszny nerwus jestem :sick:
- no i może poprawić sferę łóżkową :dry:
Pozdrawiam
 
hmmmm

a ja nawet nie robilam zadnych postanowien ;-) ciekawe czemu.... ;-)

no to moze... hmm, sprawy łóżkowe, odłożyć troche forsy (żeby wymówki nie było że i tak na urlop nie mamy) ;-) , nauczyć Bartka korzystać z nocniczka... i jeszcze cos pwenie sie znajdzie :tak:
 
Hmmm... pierwszy raz coś zaplanuję na nowy rok...:
1. iść w końcu do gina...
2. znaleźć lepiej płatną pracę, żeby było nas stać na opiekunkę i żebyśmy dzięki temu mogli więcej czasu spędzać z Marcinem...
3. odebrać i urzadzić jak najszybciej mieszkanko...
4. jakieś wakacje też by się przydały...
4. mniej nerwów...więcej cierpliwości...
5. jak Kaśka, poprawić sferę łóżkową...
 
- Ja wlasnie zapisalam sie 3 x w tyg na aerobik i mam zamiar chodzic przynajmniej do wakacji
- być super zona. matka i kochanka ;-)
 
no to może i ja coś postanowię ....

1. po pierwsze i następne WYLUZOWAĆ:tak:

bo mąż mi zawsze zarzuca, że po co tak się wszystkim denerwuję z tego to tylko jędza się robię i maruda, no a za tym to idzie znowu pogorszenie stosunków na wszystkich płaszczyznach

.... choć i tak wydaje mi się że jestem nadwyraz wyluzowana mama i żona;-) - ze świecą takiej luzary szukać ;-)

2. po drugie - tak jak Osinka - przestać przeklinać - jak się wścieknę to idą takie wiązanki, że aż wstyd
 
No to i ja postanawiam:

-odchudzanko juz leci (-7 kg narazie):-) ale wytrwac w tym koniecznie trzeba
- zrobic ladnie ogrodek i piaskownice zeby Igi mial ładny swoj plac zabaw na lato
-koniecznie isc do gina bo jeszcze nie bylam
-
byc mila seksowna kochajaca cierpliwa matka i zona
 
Dziewczyny jak każda się poprawi w 2007 roku w tej sferze łóżkowej to nic jak tylko kolejne dzieciaczki się posypią:-D :-D :-D
 
reklama
Do góry