reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)

reklama
Witam! Moja Wiktoria stawia już pierwsze kroki trzymana pod pachami.Stoi z podparciem.Dużo gaworzy: tata,dziadzia,baba,dada,papa i kilka innych,niestety słowo mama chyba musi jeszcze poczekac ;-).Gdy daje jej palce,żeby podciągnęła się do siadu podnosi się odrazu na nogi.Robi dada na pożegnanie szczególnie wtedy jak ktos już wyjdzie :laugh2:.Sama pije mleko i kaszke.:-)
 
A moja Iza, co ma 9 mc, robi już papa i cześć (tyle razy dziennie to robiła, że się nauczyła), potrafi naciagnąć sobie szaliczek lub chustke na główkę i udawać, że jej nie ma, a potem się "pojawić", pełza, wierci się, uzależniła się od chrupek kukurydzianych, mówi "chodz tu", wskazuje palcem co chce, włacza i wyłacza swiatło, pokazuje gdzie ktoś miał oko... szok!

voila!
 
Moja Marysia ma 10 miesiecy i....

robi koci koci lapki,
bije brawo jak ktos spiewa (w tv na przyklad) lub jak tata jej tanczy:rofl2::rofl2::laugh2:
robi papa
przybija piatke
wystawia mi paluszek wskazujacy i robimy "dzyt"
MOWI MAMA swiadomie...wola mnie rano z lozeczka i jak placze:tak:lub jak jest u tesciowej na rekach:rofl2:
Mowi BABA (po grecku tata) i wie ze tatusia zabawki to plyty cd i ich sie nie rusza:laugh2:
raczkuje z szybkoscia swiatla chyba :nerd:
siedzi sztywno podciaga sie w koju i w lozeczku oraz chodzi w okolo stolu oraz przy meblach
odpycha sie sama na swoim samochodziku:-D
daje buzi (trzeba poprosic)
je wszystko co jej dam polowa zabka hehe duza zaleta dzisiaj zjadla sama cala frytke:-)
robi cacy wszystkim zabawkom i mamusi:-D
wlacza i wyylacza swiatlo nad naszym lozkiem:rofl2:
podaje mi rzeczy jak po prosze (czyli Mania daj misia i daje)
pokazuje palcm co chce
robi da da jak sie w cos uderzy:sorry:

i chyba wszystko aaaa przwraca strony w swoich ksiazeczkach i czasami odroznia kotka od pieska wiekszosc razy sie jej udaje...rany tak na prawde ona skubana jest bardzo madra i potrafi duzo jak na swoj wiek:-Dchyba dzieki temu ze duzo czytalam w ciazy i sie uczylam:happy::happy::happy:
 
Do góry