reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrot do formy sierpniowych mam :)

reklama
;D ola ja tez chetnie skozystam ......
ja zaczelam juz cwiczonka , z ielkim bolem o tez len jestem narazie tylko 10 brzuszkow x 2 powtorzenia - zajelo mi to 5 minut , a samopoczucie o niebo lepsze , ze chociaz tyle ;D tylko dziecko tak na mnie dziwnie patrzylo co ta mam wyprawia ;D
 
a ja ciagle krwawię i nici z jakichkolwiek cwiczeń,zadnego wysiłku . kiedy ja schudnę??? zaczynam juz wątpic ze będe jeszcze 'normalnie '' wyglądac. poczekam jeszcze dwa - trzy tygodnie i lecę do lekarza bo to cos mi za długo trwa. juz mam dosyc.
wiecej wydaje na podpaski niz pampersy ;D
 
Aga - faktycznie coś długo cię "męczy" to krwawienie, u mnie od 3 dni prawie nic już nie wycieka. W sumie to zagoiło mi się wszystko szybko i ładnie, bez komplikacji, a wygladało groźnie, bo niedość, że miałam nacięcie to jeszcze pękłam rodząc mojego małego "klocka" ;)
 
ola ja tez bym prosiła o ćwiczonka ;D

narazie i tak nie moge za bardzo poćwiczyc bo rana po cc jeszcze nie dokońca zagojona a raczej ne czuje sie pewna np. podnoszac cos cięższego czy aby nic sie nie rozwali, nadal mnie pobolewa i nawet za bardzo majtek ściagajacych nie jestem w stanie założyć :( więc nadal wygladam jak w 5 miesiacu i za bardzo brzuchol tez nie chce spadać :mad:
ja nie wiem co to bedzie :mad: :mad: :mad: ja przytyłam pnad 30 kg!!! wiec łatwo nie pójdzie, w piatek wybieram sie na zakupy bo nie mam co na siebie włożyć :mad:
i wiecie co się stało ?nie mogę włożyc moich butów!!! w klapki ledwo sie wciskam a o półbutach nie ma co marzyć!!! nie mam już opuchlizny na nogach a jednak do butów nie wchodze!!! co sie stało z moimi zgrabnymi stópciami???
 
mada moze tego nie widzisz bo patrzysz na swoje stopy cały czas ale ja mam strasznie spuchniete nogi.cały czas mi puchna bardziej niz w ciązy no ale cały dzien na nogach robi swoje
 
ja gdzieś wyczytałam - nie wiem na ile to prawda a na ile nie - że podczas ciąży stopy mogą urosnąć i niekoniecznie po porodzie wrócić do pierwotnego stanu.
patrząc na moje "stópki" - w czasie ciąży musiałam zmienić numerację z 40 na 41 i nadal mam 41, bo ostatnio kupowałam obuwie sportowe i w mniejsze nie chciały mi się stopy zmieścić :(
 
reklama
To prawda mojej szwagierce urosła noga w ciązy i musiała wymieniac wsyzstkie buty bo w zadne sie nie miesciła po ciązy..
 
Do góry