reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrot do formy sierpniowych mam :)

Oj, laski, te nasze brzuchole :( Ja na swoj tez nie moge patrzec... A jutro mam wizyte patronazowa poloznej, bedzie mnie ogladac (suuuuper, nie ma co), wiec chyba skorzystam z okazji, ze mala przed chwilka zasnela i skocze pod prysznic i sie wygolic wszedzie (a przynajmniej prawie wszedzie) bo jakos nie bawi mnie ze babka bedzie zagladac w ten gaszcz...
 
reklama
ja z 15,5 kg, które przybrałam w czasie ciąży schudłam jak na razie 11,5 kg - zostały więc 4 i chyba nie tak łatwo je stracę, bo ostatnio jem na potęgę, tak ze mnie mały wysysa wszystko
na brzuch nie narzekam - smaruję nadal Ziajką przeciw rozstepom, żeby brzuch nawilżyć i uelastycznić

za to próbuję się wcisnąć w rzeczy sprzed ciąży - wchodzę na razie tylko w spodnie ze strechu, w inne nawet nie próbuję, bo dupsko tak obcisłe, że straszę
z bluzkami gorzej, bo cyc wielki to albo się nie mieszczę albo się bluzka rozłazi
bardzo lubię takie bluzki ciążowe - z dekoltem zakładane na kopertę - jak tylko gdzieś w nich idę to wszyscy na ulicy glapią się na moje cycki ;)
ćwiczyć na razie nie mogę, bo większy wysiłek = od razu więcej krwawię, mimo że tak normalnie to ledwo plamię z macicy
w dodatku zaczęły mi wychodzić szwy ze śluzówki - to są te niby rozpuszczalne, ale końcówki się chyba nie rozpuściły
położna mówiła, że mogą wyłazić do 3 miesięcy po porodzie a usunąć można tylko na fotelu ginekologicznym
cóż... i tak po 6 tygodniu muszę się wybrać do gina to niech to wtedy obejrzy, bo zanim nie usunie to chyba nici z seksu ;)
 
leyna ja z cyckami tez mam ten problem.zadnej dopasowane bluzki sprzed ciązy nie założe bo sie w cyckach nie mieszczę .chyba będę musiała sobie jakies bluzki kupic tylko gdzie szukac takiego rozmiaru w cyckach ma ze 120 cm.
 
Hej dziewczyny!
To ja chyba jestem największym wielorybem tutaj. W sumie przytyłam 27 kg :mad: tydzień po porodzie spadło mi 8 teraz czekam do niedzieli bo postanowiłam się co tydzień ważyć a nie codziennie. Brzuszko mi spadło mam tylko takie jakbym sie porządnie najadła ale w majtkach obciskających chodzę od tygodnia po porodzie. Mam pytanko do dziewczyn po cc czy miałyście takie uczucie że skóra dookoła rany jaest jakby zdrętwiała ? Ja ciągle mam takie wrażenie niewiem czy tak powinno być czy może coś jest nie tak.
 
Majka, z tą skóra wokól rany tak własnie ma być. To oznacza, że blizna się obkurcza. Potem się będzie wszystko wygładzać i będzie mniej "sztywne".
 
Ja już patrzec na siebie nie moge, jeszce w ciągu dnia jakos ujdzie bo jestem zajęta ale po prysznicu jak się wycieram i krem,uje to brzydze sie własnego ciała, brzuch olbrzymi a o udach i dupie niechce nawet wspominac , nie mam odwagi nawet wejść na wage. Najgorsze jest ze tego nie da sie zlikwidowac w miesiac , potrzeba duzo pracy a ja przy małej i mieszkaniu na głowie nie mam juz sił ćwiczyc, juz nie mówiac o wyjściu gdzieś do klubu lub na basen :(
zaczynam wpadac w coraz wieksze kompleksy a juz najbardziej wk@#$% mnie teksty "nie przejmuj sie przeciez jestes po porodzie" a co to ma do rzeczy??? spasłam sie i żadna ciąża mnie nie usprawiedliwia tylko co teraz???
 
mada nie stresuj sie.bedziesz miała jeszcze cas na torzeby sie za siebie wziac,na razie to mineły dwa tygodnie wiec nie mozesz wymagac od siebie bóg wie czego.jeszcze ze dwa,trzy miesiace i nasze dzieciaczki unormuja swoj tryb a my bedziemy mogły bardziej zając sie sobą. ja tez na swoją dupe patrzec nie moge.no i 110 w biodrach to jest kosmos ale coż,na razie to nawet za bardzo nic zribic nie mozna.i te przeklete cycki,mam wrazenie ze moje ciało składa sie tylko z cycków ;D

dziewczyny a jak u was z krwawieniem połogowym??? mi mineły juz trzy tygodnie i nadal krwawię,czy to sie kiedys skonczy???
 
aga31 pisze:
mada nie stresuj sie.bedziesz miała jeszcze cas na torzeby sie za siebie wziac,na razie to mineły dwa tygodnie wiec nie mozesz wymagac od siebie bóg wie czego.jeszcze ze dwa,trzy miesiace i nasze dzieciaczki unormuja swoj tryb a my bedziemy mogły bardziej zając sie sobą. ja tez na swoją dupe patrzec nie moge.no i 110 w biodrach to jest kosmos ale coż,na razie to nawet za bardzo nic zribic nie mozna.i te przeklete cycki,mam wrazenie ze moje ciało składa sie tylko z cycków ;D

dziewczyny a jak u was z krwawieniem połogowym??? mi mineły juz trzy tygodnie i nadal krwawię,czy to sie kiedys skonczy???

U mnie takie typowe krwawienie szybko się skończyło.Ale do dzisiaj muszę nosić podkład bo zawsze coś tam wycieknie..to śluz,to troszkę krwi i sama nie wiem czy wszystko ok....Ale w przyszłym tygodniu..albo następnym idę do kontroli...sprawdzimy czy mi tam coś np: nie gnije :p
A ja specjalnie nie panikuję..brzuch pomalutku wchłania się...a mąż kocha mnie taką jaka jestem( im bardziej Marysia czy Genowefa tym lepiej)...więc nie będe się przemęczać ćwiczonkami.... :p
Nigdy zresztą się nie przemęczałam...bo ja kondycji nie mam i silnej woli i....nie jest źle
 
frutisku, tylko ze tu nie o męża chodzi bo dla niego jest wszystko ok. tylko o to ze ja nigdy tak nie wygladałam i trudno patrzec w lustro :( nigdy tez nie cwiczyłam dla sylwetki a o dietach nie było mowy (brak silnej woli i łakomstwo) ale jakos wage miałam ok. i do tego przywykłam a teraz :( :( :( TRAGEDIA!!!
 
reklama
Eh, znam Wasze uczucia niestety tez juz przed ciaza sie tak czulam... Cyce wielkie z natury i w zwiazku z tym chociaz zawsze o nie bardzo dbalam to sa obwisle (po ciazy na szczescie nie zwisly bardziej, ale boje sie co bedzie jak przestahne karmic), cellulit na dupie i udach, faldki tluszczyku na plecach, a teraz jeszcze po porodzie doszedl obwisly brzuch z mega rozstepami :( No i rece na ktorych tez mi sie zrobily rostepy (ramiona) mimo, ze przytylam malo. No i teraz walka z wiatrakami mi sie zaczyna na nowo. Moze tym razem bedzie lepiej. W ciuchy sprzed ciazy juz sie mieszcze. Ale nie mam pojecia ile waze...
 
Do góry