Esia
Fanka BB :)
Niestety nie wiem - ale we wtorek mam wizytę u ginaDziewczyny wiecie moze jak to jest z tymi kąpielami ?? można już czy jeszcze nie można ?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Niestety nie wiem - ale we wtorek mam wizytę u ginaDziewczyny wiecie moze jak to jest z tymi kąpielami ?? można już czy jeszcze nie można ?



Goździeczek ja prawie tydzień temu wziełam długa kąpiel a go gina ide dopiero dzisiaj wiec wcale nie pytałam czy mogę. Jest ok tylko że już wtedy nie plamiłam.Dziewczyny wiecie moze jak to jest z tymi kąpielami ?? można już czy jeszcze nie można ?
hihi dorotko przed @ zdążyliście, a przed owulacją??;-):-)








O bosz.... i jak zareagowałaś? Ja bym mu wypaliła o męskiej, szowinistycznej świniea u gina jak byłam w poniedziałek, to spytał, czy było już współżycie, jak powiedziałam, że nie, to zaczął się śmiać i spytał, czy chcę, żeby mi mąż usechł![]()
.