reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Ella1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2009
Postów
2 065
Co Wy na to, żeby każda dołączająca osóbka napisała o sobie kilka słów? :-)
Spędzimy tu wspólnie szczególny czas, więc miło byłoby się poznać :-)
 
reklama
jestem jak najbardziej za, ale jak ja się rozpiszę to pewnie zajmie mi to trochę czasu, gaduła ze mnie od urodzenia, więc postaram się usiąść wieczorkiem, albo po obiadku i napiszę coś o sobie bardzo chętnie...chętnie też poczytam o Was :-)
 
Świetny pomysł :) :) :)
Jestem mamą prawie trzyletniej Kalinki, rezolutnego brzdąca który od września idzie do przedszkola ;) Staram się optymistycznie podchodzić do życia i otoczenia:) Dużo marze, czytam wiersze, uwielbiam poezje śpiewaną...i naturę:)
 
No to trochę o mnie:tak:
Jestem mamą prawie 3 letniego Tomka. Drugą ciąża i jak i pierwsza była planowana:tak:
Mieszkam w Norwegii od 6 lat i pracuję w restauracji.
Uwielbiam czytać książki!
Mam 23 lata więc pewnie jedna z młodszych na wątku:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
no to pora na mnie...mam 31 lat (skończyłam w lutym), uwielbiam fotografię, fotografikę i wszystko co z tym związane...jestem "optymistką rzygającą tęczą" :-D we wszystkim widzę tą dobrą stronę, to lepsze wyjście, mój R natomiast jest pesymistą (sam się nazywa realistą ;-) i niech mu będzie :-p)...z R poznałam się w pierwszej klasie szkoły średniej, mieliśmy bardzo burzliwy związek za małolata,ale w sumie to dobrze i tak nas do siebie ciągnęło i teraz jesteśmy baaaardzo szczęśliwi :-)...braliśmy tylko ślub cywilny w 2007 r (w październiku minie nam 5 lat), ze ślubem było nieźle, bo pojechaliśmy zabukować termin (13. 10 godz. 13:30) a dwa tygodnie przed ślubem dowiedziałam się, że jestem w ciąży, oboje oszaleliśmy ze szczęścia...pierwsza i druga ciąża są ciążami świadomymi i planowanymi...moim marzeniem było, by było 5 lat różnicy pomiędzy dzieciaczkami i tak też będzie (rocznikowo), Amelcia urodziła się w maju 2008 r. (na dodatek prawie terminowo, bo miała urodzić się 19, urodziła się 18 o godz 21:56) :-)
 
Mam na imię Ela i mam nadzieję zostać "kwietniówką" 2013.
23 marca 2010 urodziła się nam córeczka Juleczka, którą pokochaliśmy ponad wszystko, a ona przewróciła nasz świat do góry nogami i tak już zostało. ;-)
Na przełomie br. roku byłam po raz drugi w ciąży, ale w 6tc okruszek postanowił odejść...:-(
Teraz pełni nadziei oczekujemy na kolejne małe szczęście.

Mam nadzieję, że wytrwamy w komplecie do szczęśliwego finału za 9 m-cy :tak:
 
Ostatnia edycja:
No to może i ja się przedstawię :)
Mam na imię Ala i niedługo skończę 35 lat. Jestem mamą, żoną i panią dwóch piesków :-D Kocham zwierzęta - mam też chomika i rybki (w akwarium i oczku wodnym). Mam duszę artystyczną, rysuję, lepię z masy solnej (moje aniołki zrobiły furorę:-D) i do tego tworzę sztuczną biżuterię. Lubię dobre kino (horrory odpadają) i dobrą muzykę. Kilkanaście lat temu straciłam fasolkę w 10 tc. bardzo to z mężem przeżyliśmy. Teraz modlimy się, by nasza fasolka w kwietniu była z nami :)
Marzymy z mężem o córeczce ale z synka również się ucieszymy. Najważniejsze, by maleństwo zdrowe było :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-)

A ja mam 25 lat, kochanego 2-latka w domu (który jest nerwusem i cholerykiem jak jego tata, ech… :baffled: ) i kolejne maleństwo w brzusiu. Jestem 5 lat po ślubie z moim ukochanym M.
Mam swoją firmę, ale pracuję głównie dla jednego "pracodawcy". Cóż, po porodzie raczej zostanę na lodzie, ale liczyłam się z tym. Potem się będę martwić :sorry2: Uwielbiamy podróże, ciągle wozimy gdzieś tyłki :cool2: Pewnie na więcej szczegółów przyjdzie jeszcze czas. Mam nadzieję, że żadna z nas nie opuści listy kwietniówek.
Przyznam, że po poronieniu jestem dość ostrożna, ale bardzo się cieszę :tak:
 
Moja kolej :-D
Nazywam się Jola i mam 29 lat i 4 letniego wspaniałego syna Mikołaja jest bardzo kochany i opiekuńczy jak jego tata. M prowadzi swoją firmę ja pracuję w firmie budowlanej jako pracownik biurowy mój szef wie już o ciąży i na szczęście nie widzi żadnego problemu. Po cichu liczę na dziewczynkę ale będzie co będzie ( lecz nasuwa mi się non stop imię Zuzia). Kocham wycieczki, dobre filmy i książki które czytam bez opamiętania :tak:.
 
reklama
To teraz czas na mnie ;) Mam na imię Ania (trudno się nie domyślic;p) i od prawie dwóch lat jestem żoną P. Sama liczę 24 wiosny:-) Jestem nauczycielką języka polskiego i wielką miłośniczką zwierząt: dwa psy+dwa koty;-)Gdzieś tam podświadomie marzę o córeczce, ale synusia też rozpieszczę! No i to by było na tyle:-D
 
Do góry