reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych maluszków.

reklama
Oliś dostanie od nas rowerek 3w1, od mojej siostry paskownicę z pelnym wyposażeniem czyli piasek i zabawki :-) od chrzestnej basenik, od chrzestnego jakąś kosiarkę czy coś nie bardzo wiem o co chodzi:-p a reszta to nie wiem pewnie sianko .
Co do zabawek itd wszystko zależy od dziecka nasz maly np bardzo lubi bawić się swoimi zabawkami codziennie z nimi "walczy" i ma kilka swoich ulubionych oczywiście:tak: oczywiście ciągnie go też nieustannie do rzeczy zakazanych:confused2: ale to wcale nie zmienia jego podejścia i fascynacji "prawdziwymi" zabawkami :tak:
 
Azula a ja już myślałam, że z naszym Filipem coś nie tak. Kopiliśmy lalkę barbie dla chrześnicy i jak on ją zobaczył w domu, to była taka histeria, że w końcu odpuściłam i ma ja:zawstydzona/y:. Co najlepsze się nią bawi co jakiś czas do dziś.
 
Powiem szczerze, że nie mam pojęcia co goście kupią małemu, nikt nas nie pytał czego potrzebujemy. Mam cichą nadzieję, że to będą pieniążki, bo znając gust niektórych osób, Erik dostanie coś czego nie będzie używał.

Co do pchaczów, młody dostał pod choinkę jeździk-pchacz Bruin i mogę go polecić. Dla maluszka można go ustawić jako pchacz:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQv4YAoE99_FKQxDAz3p5CGXRvaGiYmUdzkKj0ZWEWv32Yn3xYu
Dla większego łobuza - jako jeździk:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...BCWgocodqUSHTlmNL0x5wlrGgENG2DA0yUsEC2VHKCQTw
Młody go uwielbia, pchacz ma sporo melodyjek i dźwięków, światełka, pokrętełka. Dwuletnia córa znajomych nie chciała od niego odstąpić podczas wizyty :-)


Po głębszym zastanowieniu doszliśmy do wniosku, że kupimy klocki drewniane, chociaż jak znam życie po wejściu do sklepu rzuci się nam w oczy 20 innych rzeczy:-D
 
nas sie prawie wszysy pytali co maja kupic i tak maly dostanie napewno:
rowerek biegowy
piaskownice (piasek jest:)) + zabawki do piaskownicy
hustawke, taka: HUŚTAWKA DZIECIĘCA DWUFUNKCYJNA CHAD VALLEY (3183464896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
zjezdzalnie
traktorek, cos takiego, ale nie dokladnie ten: JEŹDZIK TRAKTOR NA PEDAŁY FALK FARMER + PRZYCZEPA (3197019096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i 3 zestawy duplo
jeden dziadek placi za jedzonko na impreze i nie wiem co bedzie tylko od mojego brata i dwoch kuzynow mojego H. bo sie nie pytali :)
ja wolalam powiedziec co chce niz dostawac pieniadze bo pewnie bym tego wszystkiego nie kupila a tak maly bedzie mial przynajmniej podworko zagospodarowane :)


ja nie kupuje nic bo za duzo nakupowalam przez caly rok :) a nad rodzenstwem dla Stasia pracujemy caly czas ale narazie nic z tego, moze na drugie urodzinki sie uda ;)
 
A my dostaliśmy rowerek na czterech kółkach od chrzestnej, traktor z przyczepą na pedały od chrzestnego, od moich rodziców piaskownicę z daszkiem i ławeczkami, od nas basenik od prababć kasę, a rodzice mojego Ł. przywieźli 0,7 Wyborowej.... No brak mi słów do tych ludzi...
 
reklama
Do góry