reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy zdrowotne na obczyźnie

Witam aktualnie jestem w 16 tygodniu ciąży.Właśnie dzisiaj miałam wizyte i usg.Doktor gdy sie dowiedział ze pierwsze dziecko urodziło sie z waga 4400 kazał zrobic mi test na obciążenie glukozy.Mam pytanie bo nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam pielegniarke,czy na ta wizyte mam wziąść dwie butelki napoju energetyzującego LUCOZADE??czy tylko dwie puste butelki??i czy oni tutaj pobieraja krew najpierw przed wypiciem a pozniej co godzine ogólnie jeszcze 4 razy??coś mi to troche za dużo tego pobierania:-Dbardzo prosze o odpowiedz
POZDRAWIAM MAMUŚKI
 
reklama
Z doswiadczenia ze szpitalem w Galway- Do mnie zadzwonili sami i zaprosili na zrobienie takich badan w 27 tygodniu ciazy. Przez 12 godzin przed badaniem musialam poscic. Badanie odbylo sie rano. Najpierw byla pobrana probka kwi, po ktorej zostala mi podana glukoza do wypicia. Potem czekalam godzine, druga probka krwi i potem nastepna godzine i znowu krew. A potem poszlam do domu :-) Tak bylo w Galway ale nie wiem jak w innych szpitalach ...;-)
 
Witam dziewzynki u mnie 2tygodnie temu wykryto malutka nadczynnosc tarczycy tzn;dali mi witaminy B12 i po 4 tygodniach mam ponowic wyniki...mam pytanko czy ktoras z was ma moze NADCZYNNOSC TARCZYCY???jestem ciekawa czy to juz do konca zycia bedzie tak:-)ze bedzie trzeba brac leki???czekam na odpowidz i pozdrawiam
 
witam.
Mam pytanko czy ktoras z was w ciazy miala tasme owodniowa??
Jesli tak to prosze o jakies informacje bo w necie za wiele sie nie dowiedzialam chcialabym dowiedziec sie od kobietki ktora to miala!! Prosze o pomoc
 
Dziewczyny

jak sie odzywiac w ciazy zeby nie tracic zebow? jestem w5tym tyg ciazy.
zauwazylam ze wlosy mi sie strasznie przetluszczaja, paznokcie oslabily a i mam problem z zebami (na szczescie nie wypadaja, ale czuje wieksza wrazliwosc) no i niestety jeden mi pekl wzdloz i bede musiala wyrwac ale musze czekac do 3-go miesiaca ciazy. narazie wymiana opatrunkow co tydzien.

czy nalezy przyjmowac jakies suplementy czy poprostu duzo warzyw i owocow, miesa (aby nie surowe).
dajcie znac prosze, jesli macie jakies doswiadczenia.
 
reklama
Hej mamuśki! moj pięcio miesięczny szkrabek zaczą brać antybiotyk czy w jego wieku mogę mu podawać Lacidobaby (tj.prebiotyk i probiotyk), jak myślicie nie zaszkodzi mu??
 
Do góry