reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc

u nas tez niby kaszel przeszedł ale jakas okropna flegma Patrykowi zalega ze az sie czasami nia dlawi ..........sama juz nie wiem co to jest ............bo nic wiecej mu nie dolega ...zero temperatury no i nie kaszle....
 
reklama
Ja w końcu wybrałam się do lekarza, bo Jaś ma katar juz prawie miesiąc. Osłuchała go i wszystko w porządku z oskrzelami i gardłem. Zaczynam podejrzewać, że to może być alergiczne, bo ja też jestem alergikiem. Lekarka dała nam kropelki antyalergiczne i dzisiaj jest troszkę lepiej.
A przy okazji wysłała nas do okulisty (bo łzawiło mu oczko) i okazało się, że prawdopodobnie będzie musiał mieć przetykany kanalik łzowy :(
 
Po dzisiejszej wizycie u pediatry okazało się, że Kubas ma zapalenie krtani i oskrzeli, czeka nas tydzień zastrzyków 2 razy dziennie i seria innych lekarstw... Biedaczek meczy się okropnie, mie może spać przez kaszel i zatkany nosek, w oskrzelach mu charczy... nie jest dobrze...
 
Juana my właśnie zwalczyliśmy zapalenie oskrzeli i oprócz antybiotyku najważniejsze są inhalacje. Czy pediatra Wam je zleciła :confused: Dodatkowo oklepywanie plecków. I nie zapomnij o lakcidzie, bo może być biegunka u małego :nerd:
Pozdrawiam
 
zgadzam się z ch_agą. My podczas choroby Mateosia też zaopatrzyliśmy się w inhalator
 
I Igorek przeszedl zapalenie oskrzeli antybiotyk lakcid jako oslonka flegamina rano po poludniu rano doktor kazala dziecko na kolanach na brzuszku polozyc z glowka lekko w dole i oklepywac zeby ta wydzielina z pluc sie odlepiala i wyksztuszala. Nasz Igo bardzo lubi oklepywanie :-)
 
lakcid daję, cebion, plecki oklepuję, syrop clemastinum, do noska nasivin, pulmex do smarowania piersi i plecków, ale o inhalatorze nic lekarka nie mówiła:no: ... i jeszcze staram sie nawilżać dom jak mogę... muszę kupić koniecznie nawilżacz...

dopiero dwa zastrzyki dostał, płacze biedaczek okropnie, az się zapowietrza, a tu jeszcze tyle przed nami, nie wiem jak bęedzie wygladać jego pupcia za parę dni...
 
reklama
Do góry