reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do pierwszych urodzin:)

My już po 1 imprezce urodzinowej! Najpierw Igor długo spał, ale obudził się na dmuchanie torcika, oczywiście musiałam mu pomóc hehe, ale daliśmy radę.
Później Igi wybierał kim zostanie w przyszłości, z pośród wszystkich przedmiotów wybrał pióro, chyba jakimś uczonym będzie, albo pisarzem może :)

Oczywiście prezenciki też były, od dziadków dostał rowerek Smoby, od Chrzestnej Garnuszek na klocuszek, od mojej mamy torbę ubranek :). Takiego plastikowego konika bujanego, od chrzestnego też ubranko no i kasę.

Ogólnie był obiad, tort, ciasto do kawy.

Urodziny bardzo się udały.

Teraz czekamy na następne :)
I pomyśleć że jeszcze niedawno w ciąży chodziłam.
 
reklama
Luiza- zdrowka i wszystkiego naj....dla Igorka
kasiulec- my mamy wyprobowana cukiernie, w ten weekend pojade sie zorientowac i chyba zamowie, popatrze jaki maja wybor;-)
 
Laski ja zamawiam torcik serek z myszkami
Cukiernia - ciasta - torty poznań - rozanypotok.pl
wyniesie mnie to ok 90zł więc nie tak źle
u nas będzie 9os (zobaczymy czy nie mniej) dorosłych i tylko Zosia, zapraszam gości na 16 wpierw kawka i słodkie potem kolacyjka połączona z obiadkiem. No i teraz wam powiem że mam pytanie bo nie wiem czy wy będziecie podawać wódkę do kolacyjki??:)confused2:) bo ja sama nie wiem wolała bym wino ale pytam się was...
 
Mi się osobiści bardzo podobają torty na styl Angielski.
Jak bym miała zamawiać to pewnie taki bym wybrała.

Guziczku, jakoś wino bardziej pasuje niż wódka.
 
Guziczku ja bym podała wino. W ogóle ja nie przepadam za wódką. Chociaż pewnie teściowie będą chcieli coś postawić (na chrzcinach też chcieli wódkę ale się nie zgodziłam)
 
No właśnie ja się pytam czarodziejko o wódkę bo moi teście też tylko wóda i wóda ale ja nie lubię i nie chcę i tak się tylko pytam rozpoznawczo...
Ale tez nie postawię dajcie spokój...
Będzie winko :tak:
wisienka tez fajne torciki znalazłaś a wiesz już który będziesz zamawiać?
 
reklama
oj ładne dziewczyny te torty :) ale czy na pewno dobre? taka gruba warstwa lukru...
Ja sama chyba zrobię tylko biszkopt zamówię więc będzie obłożony kremem i pewnie niezbyt ładny (Jakoś zawsze mi brzydkie wychodzą za to bardzo dobre:)
U nas na szczęście nikt nie pije. Więc ani wódki ani wina nie będzie. pewnie tylko mój tata i mąż się piwa napije po kolacji:)
 
Do góry