reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost B-Hcg.

Mnie tez bardzo dziwi nastawienie od razu na operację i to brzuszną, bo u mnie dali opcje do wyboru. Ja wiem ze różne szpitale różnie robią i to pisałam wyżej No ale wciąż takie postawienie sprawy mnie by mega zestresowalo
No ja też właśnie się zestresowałam
 
reklama
reklama
Jak mu powiedziałam że gin mnie nastraszyła operacja brzuszna to się mnie zapytał dlaczego i na jakiej podstawie mnie tak straszyła a ja do niego że nie wiem że naprawdę się zestresowałam
To zrozumiałe, że się zestresowałaś. Spokojnie, jesteś pod dobrą opieką, a tamta lekarka jakaś dziwna. Szczęście w nieszczęściu.
 
Do góry