reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

Mamba nam na kolki bardzo pomagały kropelki sab simplex, można je kupić przez internet, w aptekach nie są dostepne. I niestety nie mogę znaleźć strony, na której ja je kupowałam, więc musisz sama się zdecydować od kogo kupić. Czeskie są tańsze niż niemieckie a skład ten sam. Zdrówka dla Oliwierka!
 
reklama
witaj Pauletka :)

dziewczyny, ja tonę w obowiązkach... masakra. nie wiem skąd ja mam na to siły... w tym tygodniu nie ma opcji że gdzieś wyjdę.
w sobotę idę na wesele :D
będę musiała zostawić Hanusiaka, będzie z moją mamą, a Natalia idzie z nami się bawić :)
poza tym wszystko u nas OK :)
buziaki!!
 
Dla mie spacer to jedyna mozliwość przetrzymania tego mojego głodomora przynajmniej 3,5 godz między jedzeniem. Ja nie wiem jak go już karmić ostatnio w 2 tygodnie przybrał 900 g i pani dr kazała robić mu większe przerwy między posiłkami ale nie wiecie jak trudno przetrzymać te 4 godz:no:
 
Mamba w 2 tygodnie prawie kilo??!!! Wow!!! Niezły jest :-) A jak tam kolki?

Pauletka witaj. My się chyba tu rozminęłyśmy, ale zawsze miło jest nowe osoby poznawać :)

My póki co odpadamy ze spacerów, od wczoraj i ja i mały jesteśmy mega przeziębieni :-( Oby tylko na tym się skończyło...

Olga udanej imprezki!!!!
 
No z kolkami różnie teraz wzięlismy syropek pierwszą dawkę bo od rana była straszna masakra:tak: kupona takiego strzelił ze pampers pękał w szwach. To dziecko nic nie robi po łebkach jak już do czegos się biere to na full
 
Hej, ja mojej Milence dawałam espumisan i probiotyki na jelitka, ale kolki miała może do 3 miesiąca i nie dawały nam tak w kość, ważne jest trzymanie diety, ja przez pierwsze 5 mies nie jad łam prawie nic same rosołki , gotowane piersi, a teraz mała ma ponad 8 mies i juz pozwalam sobie na dużo . Ale każde dziecko przechodzi to inaczej
 
Mamba, może spróbuj go trochę oszukać i dać mu smoczek. Syn kuzynki miał ciągłą potrzebę ssania. Dlatego dawała mu smoczek, bo inaczej cały czas musiałby być przy cycu.
 
reklama
Do góry