reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

puste jajo płodowe? :(

Dodam może, ze w ok 3/4 tc robiłam betę 2x i pięknie wzrastała, dokładnie o 163% w ciągu 48h, biorę także leki: Accard, euthyrox n88, pregnant plus oraz Duphaston 3x1... boje się, ze tnę Duphaston podtrzymuje ciaze bo ładnie sie rozwija sam pęcherzyk, ale nierealne wydaje mi się by przy 2cm pęcherzyku nie było widać zarodka... :( to może świadczyć o pustym jaju... i ta przerażająca czarna plama na zdjęciu :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@McPearl dziekuje za wsparcie. Czy mozesz napisac cos wiecej o swoim przypadku? Kiedy u Ciebie pokazalo sie dzieciatko? :)


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Dziewczyny!!! Jestem wlaśnie po wizycie u gine! Cud:))) pojawil sie malenki zarodeczek!!! Ma co prawda 0,36 cm wiec na ten moment wydaje sie za maly, ale widac, ze pika jego serduszko!!!
Niestety nie bylo na dopplerze jeszcze slychac echa, ale doktor powiedzial, ze moze byc jeszcze ciut za wcześnie przez te moje dlugie 33 dniowe cykle miesiaczkowe. Ogromnie Wam dziekuje za dobre slowo! Trzymajcie kciuki dalej, prosze. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie, za 2 tygodnie, uslysze bicie serduszka[emoji173]️!
Ogromne dziekuje za nadzieje i wsparcie!


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
martha, bardzo się cieszę, że maluda się pokazała. U nas to miśka pokazała się chyba jakoś 7/8 tc. Właściwie od razu nie szłabym do gina bo byłam wcześniej, ale mnie rozłożyło i musiałam iść po leki. Na nieszczęście do tego przy tej infekcji w pewnym momencie piersi tak jak były obrzmiałe oklapły i już byłam pewna, że jest źle. Na szczęście w pon po weekendzie mała wreszcie raczyła się pokazać :) wszystkiego naj dla Was :)
 
Hej.
Mnie ciekawi co Wam wyszło z badań.Czy któraś z Was dostała odpowiedź dlaczego tak się stało?Ja na swoje wyniki czekam...

Piszecie o staraniach i,że nie możecie się doczekać kiedy zaczniecie.Ja myślę,że oprócz zagojenia się ran fizycznych warto popracować nad głową... dać sobie chwilę odpoczynku.Przewietrzyć myśli.A przede wszystkim odczekać te 3 miesiące i wcale nie pójdą na marne... brać kwas foliowy i witaminy,poćwiczyć np jogę by nabrać zdrowych nawyków ćwiczenia w ciąży,na pewno przyda się przy porodzie,po prostu zadbać o siebie.

A to czy farmakologicznie,czy mechanicznie zakończyć ciążę-zostawcie lekarzom.Nie bierzcie na siebie takiej odpowiedzialności.Ja miałam wybór i owszem,ale zapytałam lekarza,co byłoby lepsze i póki co jestem... zadowolona??? to chyba przesada w obecnej sytuacji... ale dobrze,że nie cierpię.

Ja aktualnie jestem na diecie,medytuję,biorę kwas foliowy i witaminy i czekam aż od palców u stóp do czubka głowy się zagoję by znów z miłością spróbować.Piszecie,że nie macie czasu,ja też go nie mam,ale nie chcę nic robić na łeb na szyję.

Pozdrawiam Was i oby jak najmniej złych wieści.Albo najlepiej wcale.
 
@Timea - u mnie wyszła z badań genetycznych w drugiej ciąży Trisomia 16 chromosomu. Zrobiłam całe mnóstwo badań odnośnie mojej osoby i wiele to nie wniosło, moje i męża kariotypy są również ok... Ja nadal nie zaczęłam się starać. Mam już cały plan działania od nowego lekarza w przypadku nowej ciąży, ale jeszcze "czekamy"...
 
reklama
Marthi a miałaś zabieg?
Przeczytałam wszystko od deski do deski w piątek,ale nie pamiętam.Ja jestem 5 dzień po i tak się zastanawiam czy będzie to miało wpływ w przyszłości.
Ja też nie zamierzam jeszcze się starać.Nie myślę o tym.Chcę zadbać o siebie.
Ja na swoje wyniki czekam.
 
Do góry