reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Erin nie przeczytałam do końca wszystkich opisów i oczko wszesniej zadałam pytanie dziewczynom.
Ale teraz kiedy wiem co Ci się przytrafiło chce żebyś wiedziała, że wiem jak to boli i bardzo mi przykro. Serce mi krawawi razem z Twoim. Trzymam kciuki. Bedzie dobrze. Zobaczysz juz niedługo.
Pozdrawiam.
 
reklama
Dziewczyny doradźcie!

Mam podobną sytuację- 6 tyg, nie widać zarodka, ale jest pęcherzyk - do tego plamienie- lekarz kazał czekac tydzień. Czy dobrze mi radzi, czy może powinien przepisać mi cos na podtrzymanie ciąży??????

bardzo się boję, że podzielę twój los erin...współczuję ci strasznie....trzymaj się :)
 
Erin bardzo mi przykro i wiem co czujesz.... wiem też ze zadne sowa nie pomoa bo to Twój wewnętrzy ból i żal.... jest mi przykro, .....

Kamilala gin moz epowinien Ci przepisać Luteinkę bądź zlecić zastzryk z kaprogestu.... moze zadzwoń do niego!
 
Erin, strasznie mi przykro... liczylam, ze tez ci sie uda, tak jak mi.. moja pierwsza Kruszynke tez stracilam w 6tc, a zabieg mialam wiele pozniej, dopiero po powrocie do polski, po jakis 3.5 tyg... i caly czas ludzilam sie, ze to jednak bledna opinia lekarzy... :( ale zobaczysz, tez uwierzysz w swoje malenstwo, tak jak mi bylo dane... chociaz czasem jeszcze sie obawiam strasznie... ale tak juz chyba zostanie, ze bedziemy sie martwic...

trzymam za ciebie kciuki :) i za twoja druga fasolinke...
 
Magdusia - suwaczki nasze pokazuja zazwyczaj czas od daty ostatniej miesiaczki. generalnie tak sie liczy tygodnie ciazy. niby po 14 dniach od @ jest owu i poczecie. ale to indywidualna kwestia :)
 
Kamilala wydaje mi się że twój gin powienien ci przepisac Duphaston albo Luteinę a nie czekac. Daj znac co u ciebie bo widziałam ze tydzień temu wysłałaś tego posta....
 
głuszek
Wszystko dobrze. Zmieniłam lekarza - 2 razy...Ale jest dobrze. Brałam duphaston 6 tyg. i siedze na zwolnieniu. Z 4 tyg. przeleżakowałam na kanapie i nie jeździłam autem. Teraz czuję się dobrze i jestem szczęśliwa. :D
 
Jestem w 6 tyg a według poczęcia w 4-tym tyg ciąży. Dziś pierwsza wizyta u lekarza i pierwsze USG - stwierdzenie lekarza "jest ciąża, jest pęcherzyk ale nie ma zarodka, za 2-tyg USG pożegnał stwierdzeniem, że czas pokaże co z tego będzie. Szok ...... jakie podejście ....... Jestem rozbita, proszę o wyjasnienie co to znaczy że nie ma zarodka, chyba raczej celniej powiedziałby, że nie widzi na tym sprzecie zarodka. USG wykonał ponieważ mam silne bóle prawego jajnika i podbrzusza.
 
reklama
To jest tzw .puste jajo plodowe.Nie chce cie dolowac,moze idz jeszcze raz do innego lekarza,gdzie zrobia ci usg i wyjasnia dokladnie w czym sprawa.
 
Do góry