reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Erin, ciesz sie weekendem i postaraj sie jak najmniej zamartwiac! Bedziemy trzymac kciuki za usg! A Ty koniecznie informuj nas na biezaco co i jak!
 
reklama
Witam. Jestem w 6 tyg. ciąży. Bardzo z mężem cieszymy się , żę będziemy mieć drugie dziecko.
ja niestety nie czuje się dobrze, wymioty, mdłości, napady głodu lub jego brak. tak tez było w ciąży z Julcią. Byłam 6 razy w szpitalach, odwodnienia z powodu tych wymiotów, zastrzyki ponad 300 i wgóle szok. Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej. Czy któras miała podobne lub ma podobne przejścia?
pozdrawiam.pa.
 
witajcie!!
przez ten długi weekend jakoś nie mogłam się zebrać i choc wieści mam już od soboty to dzielę sie nimi z Wami dopiero dziś.
No więc udało się!!!! Pęcherzyk jest zagnieżdżony idealnie w macicy, jego wielkość i kształt są idelane tylko... nadal nie widać przyrostu zarodka:( Ale P. Doktor powiedział, że wszystko wskazuje na to, że ciąża rozwija się prawidłowo i obliczył, że zaczełam włsanie 6-sty tydzień, więc z zasadzie "panikowałam" niepotrzebnie w 4-5 tygodniu...
Gin powiedział, że za tydzień zobaczymy czy bije serduszko, bo bić zacząć juz powinno ale mogę już się cieszyć bo wszystko jest na dobrej drodze:)
Jestem taka szczęśliwa:)

Ale jeszcze nie chyba tak w pełni jakbym chciała.. Chyba uspokoję się zupełnie jak dowiem się, że serduszko bije i zobaczę "fasolkę".

Kurcze, czy to ja po prostu za szybko chcę wszystko wiedzieć czy Wy też miałyście tyle "oczekiwania" i niepewności na początku Waszej ciąży???

Pozdrawiam ciepło:)
 
Erin, ciesze sie!! Wiedzialam, ze tak bedzie :) Na pewno maluszek bedzie rozwijal sie prawidlowo!
Trzymam kciuki!
I jak juz pisalam - ciesze sie, ze na USG poszlam dopiero w 12 tyg. :) bo pewnie tez bym sie zamartwiala.
POzdrawiam
 
erin, obawiam sie ze kobieta w ciazy nigdy nie bedzie spokojna o swoje malenstwo :/
 
Erin bardzo sie ciesze :) I wielkie gratulacje
Tak jak pisała Kropecka cała ciaze sie zamartwiamy czy z dzidziem wszystko oki ;)
Poprostu taka nasza natura :)
 
reklama
Oj Erin jak się cieszę:) Trzymam kciuki za Was byle do przodu :) Zgadzam się, że taka już natura mamy że całą ciążę martwi się o swoje maleństwo. Bądź dobrej myśli :)
 
Do góry