reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Na poczatku ciazy to jest normalne wiec nie ma co sie martwic ;) u mnie dopiero w 11 tyg lekarz potwierdzil ciaze...teraz jestem w 23 tyg. Pamietaj ze najwazniejsze teraz jest to, zebys byla spokojna i niestresowala sie ;) zobaczysz-bedzie wszystko ok-musi byc ok. Trzymam kciuki!
 
reklama
Cześć dziewczyny
Fajnie jest być znowu w ciąży, tyletylko, że mój lekarz po dwóch tygodniach jak byłam nie mógł tego stwierdzić, ani żaden test (zrobiłam ich chyba z 5 czy 6). Okres mi się spóżniał, ale myślałam, że jest to bardziej spowodowane tym, że przestałam brać tabletki. A tu ciach i dzisiaj Pani doktor powiedziala mi, że mam maluszka w brzuszku. ma 7mm, problem tylko, ze sama dokładnie nie wie który to tydzień. Jesteśmy super zadowoleni, że mały bączek niedługo będzie z nam. jednak przeraża mnie poród, ale tak to wszystko ok. Pozdrawiam wszystkie mamki :)




 
czesc :) ja wam powiem, ze bylam na pierwszej wizycie wg moich obliczen (wydawalo mi sie, ze wiem, kiedy mialam owu, kiedy byla mplantacja, bo lekkie krwawienie.., poza tym cykle krotsze niz standardowe - 24 dni) dokladnie w pierwszym dniu 6 tygodnia - i nic nie bylo widac, na dodatek dostalam plamienie...
poniewaz raz juz poronilam i wygladalo to wtedy dokladnie tak samo, dostalam histerii i w ogole bylam juz przekonana, ze sie nie udalo.. ale bralam duphaston i plamienie po dwoch dniach ustalo zupelnie!!! na kolejnej wizycie bylam w 9 tygodniu i bylo widac cudowna kruszynke, ktorej bilo serduszko, ktore machalo raczkami, nozkami i ogolnie bylo SUPER! wiec niepokoje 6 tygodnia sa naprawde naturalne i - niepotrzebne...
i lekarz wyliczyl, ze ciaza jest o 3 dni mlodsza niz ta z moich obliczen, dzidziolek idealnie przyrosl przez trzy tygodnie, wiec rewelacja...
i wiem, ze dziewczynki podobno sa na poczatku mniejsze i slabsze... moze nosze w sobie malutka Sarunie...? :)

pisze to po to, ze sama umieralam z nerwow przez cale trzy tygodnie.. gdyby wczesniej byl taki wtek z dobrymi wiadomosciami dla zrozpaczonych mamus, nie byloby mi tak zle :)

pozdrawiam wszystkie, ktore szukaja takich pozytywnych wiadomosci :) bedze dobrze, kochane!!!
 
nie jest dobrze aenye....
dzis stracilam moja fasolke.
po dwóch bardzo długich tygodniach walki o nia (dwa tyg temu lekarz zaczal podejrzewac juz ciaze martwa ale prosilam go zeby dal mi i malenstwu szanse). Niestety wczoraj potwierdzono z dwójka innych lekarzy smierc mojego malenstwa i dzis 9 tygodniu ciazy (wedlug moich obliczen) poddalam sie zabiegowi, co do konca zycia bede wspominala jako najgorszy moment...
Niesamowity bol fizyczny i przede wszystkim psychiczny.
Dzis krwawie ja i moje serce:(

tak mi przykro...


 
reklama
Dziewczynki ja nie z poradą (bo jeszcze nie jestem na tym etapie ciąży) ale z zapytaniem. Czy jeśli piszecie w 4 tygodniu, w 6 itd. to macie na myśli czas od ostatniej miesiączki czy od prawdopodobnego poczęcia. Ja wiem z tego forum jakie są metody liczenia tygodni ciąży ale chce Was zapytać jak jest w Waszym przypadku -każdej z osobna.
Dzieki i pozdrawiam trzymając kciuki za koleżanke.
 
Do góry