reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

ja jak byłam na pierwszej wizycie mniej więcej w tym samym czasie licząc jakieś niecałe 4 tygodnie po poczęciu znaczy byłam w czwartym tygodniu to tez było widac tylko pęcherzyk a jak byłam na kolejnym USG jakies troszkę ponad 2 tygodnie później( dokładnie w zeszłą sobote ) to juz widac było takiego malusiego ludka więc nie martw się na zapas jak się bardzo denerwujesz to idź do innego lekarza i posłuchaj tego co on powie a jak nie to poczekaj 2 tygodnie o ile jestes w stanie przetrwac ten czas i wtedy idź na kolejne USG
 
reklama
Dziękuję za odp ......... Chyba wytrzymam jeszcze dwa tygodnie, a pweno zmieniam lekarza, bo facecik nie wiele mówi i w sumie to nie wiele mnie słucha.
 
Lekarz w sumie nie powiedzial nic co powinno cie niepokoic. Twoja ciaza jest bardzo mloda, wiec nic dziwnego, ze lekarz zobaczyl tylko pecherzyk. Za dwa tygodnie juz bedzie w stanie zobaczyc wiecej (jak wspomniala Puchatka). Mowiac, ze czas pokaze co z tego bedzie mial na mysli, ze na kolejnym USG bedzie w stanie zobaczyc, czy jest zarodek czyli, ze ciaza rozwija sie OK. Jesli nie ma zarodka to jak wspomniala Tulipanek oznacza puste jajo plodowe.
Nie martw sie, bo na pewno bedzie OK. Po prostu poszlas troche za wczesnie na USG. Lekarz nie jest w stanie w 6 tc powiedziec jak ciaza sie rozwija, bo naprawde niewiele widzi. Dlatego pierwsze USG najlepiej zrobic ok. 8 tc. Ja mialam w 9 tc i juz widac bylo pikajace serduszko :tak:
 
ja jestem w podobnej sytuacji jak Jola ....jutro mam drugie usg ...na pierwszym był pecherzyk --ale brak echa zarodka ..wg. usg. to był 6 tydz. ciązy ...strasznie sie czułam ..płakałam ...dół totalny ...lekarz nie zawiele mi powiedział ...kazał przyjsc za tydzień i skasował 90 zł ...

Zmieniłam ginekologa ...jutro o 17 mam pierwszą wizyte i zobaczymy co dalej...ale serce boli i niepewnośc jest :(
 
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam usg w 5 tyg. ciąży i rzeczywiście usłyszałam od lekarza to, co Ty JolaDra- zarodka nie ma i zobaczymy, co z tego będzie. Ponownie za tydzień- w 6 tyg.- zarodka nie było i niestety nie udało się. Czekaliśmy jeszcze, ale w 8-9 tyg. ciąża zakończona została zabiegiem.

9 tygodni później -okazało się, że znowu jestem w ciąży. Na usg szłam z przerażeniem i łzami w oczach, ale w 6,5 tyg. ciąży biło już serduszko Mojego dziecka. Ciąża rozwija się tak, jak powinna i wszystko jest dobrze.

Jedyna rada dla wszystkich w podobnej sytuacji, to poczekać i wiem, że to bardzo bardzo trudne. W 7 tyg. ciąży jednak zarodek na pewno będzie widoczny i to z bijącym serduszkiem. Różnie więc w życiu bywa, ale nie wolno się denerwować i trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze, bo musi być dobrze.
 
U mnie w pierwszej ciąży była podobna sytuacja-brak echa zarodka..i ciąża zakończyła sie poronieniem i zabiegiem..w 6 tyg..ale z drugą ciążą bylo identycznie a mamy piękną prawie 9 miesięczną Córcie :-)
 
A ja mam pierwsza wizyte u lekarza dopiero za 2 tygodnie i bardzo sie martwie,bo dokuczaja mi bole podbrzusza,czasem dosyc silne.Pije herbatke z melisy,bo dziala rozkurczowo.Dzwonilam do gin ,ale mowi,ze jesli nie mam goraczki ani krwawien-to wszystko ok.
Czy Wy tez mialyscie bole brzucha na poczatku ciazy?
Pozdrawiam!
 
dziewczyny u mnie dzieki bogu jest wszytko ok ...maleństwo jest ..bije serduszko ..jestem taka szczesliwa :)

maajka bóle podbrzusza świadcza o rozciaganiu sie macicy i to normalne ..jesli nie krwawisz i nie masz goraczki tak jak mówi twoj gin to jest ok :)
Jesli cie bardzo boli wez no-spe ..chyba pomaga tez na to jak pamietam ...ale spytaj sie gina najlepiej czy możesz brac nospe teraz .
 
reklama
Dzieki,L4dY-blrd! Super,ze u Ciebie wszystko w porzadku!Mam nadzieje,ze u mnie tez tak bedzie.
Pozdrawiam i zycze zdrowka Tobie i Malenstwu!
 
Do góry