reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pusty pęcherzyk ciążowy

Niekoniecznie, zalezy w ktorym dniu byla owulacja. Ja wiem ze 100% pewnosicia ze w obecna ciaze zaszlam w 23 dniu cyklu. Jakbym liczyla wg. ostatniej miesiaczki, to by mi wyszlo ze w 6 tyg 1dniu byl widoczny tylko pecherzyk
 
reklama
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi
Kasiulka_1980 no właśnie mi też się to nie zgadzało lekarz stwiedził że wygląda na to że musiała mi się opóźnić owulacja ale cięzko wierzyć mi w to że aż o tyle czasu. Dowodem na to jest plamienie 19.10, które oznacząło by że było to pl. implantacyjne czyli do zapłodnienia mogło dojść ok 13-15.10
 
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi
Kasiulka_1980 no właśnie mi też się to nie zgadzało lekarz stwiedził że wygląda na to że musiała mi się opóźnić owulacja ale cięzko wierzyć mi w to że aż o tyle czasu. Dowodem na to jest plamienie 19.10, które oznacząło by że było to pl. implantacyjne czyli do zapłodnienia mogło dojść ok 13-15.10

To może idź do innego gina, może Twój ma słabe USG. Ja bym dwa tygodnie nie wytrzymała. Sama jutro idę i się strasznie denerwuje bo jak byłam pierwszy raz to było widać tylko pęcherzyk, a teraz już mam 7 tydzień i 4 dzień. Strasznie jestem zestresowana czy jest wszystko ok
 
A jakieś inne objawy prócz plamienia? Albo inaczej, potrafisz wskazać owu, na podstawie temperatury, śluzu, czy testów? Bo wtedy byłoby łatwiej powiedzieć kiedy faktycznie była owu i czy masz się martwić. No i ilu dniowe masz cykle, bo to też istotne, bo z reguły są 28, ale jak masz 34 to powyższe obliczenia są nietrafione. Ale do innego lekarza też bym poszła, dwa tygodnie to długo
 
Najważniejsze to cierpliwie poczekać i się nie stresować. Ja przy dwóch pierwszych USG na samym początku widziałam tylko pęcherzyk, a później się wszystko ładnie rozwineło około 5-6 tygodnia
 
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi
Kasiulka_1980 no właśnie mi też się to nie zgadzało lekarz stwiedził że wygląda na to że musiała mi się opóźnić owulacja ale cięzko wierzyć mi w to że aż o tyle czasu. Dowodem na to jest plamienie 19.10, które oznacząło by że było to pl. implantacyjne czyli do zapłodnienia mogło dojść ok 13-15.10
Jeżeli owulacja była faktycznie tak późno, to teraz jesteś gdzieś w 6 tc, więc mogło jeszcze nie być widać zarodka. Ja byłam na pierwszym usg właśnie gdzieś w tym terminie i też był tylko pęcherzyk. Kolejną wizytę też miałam wyznaczoną za dwa tyg. Jeżeli chcesz się skonsultować z innym lekarzem, to nie idź za szybko, żeby się niepotrzebnie nie stresować, jeśli nadal nic więcej nie będzie widać :tak:
 
Silmiriel oprócz plamienia mam:nabrzmiałe i powiększone pierśi lello pobolewają - od ponad 2 tygodnizawroty głowy od jakiś 2 tygodnilekkie mdłości od dwóch dni i meeege drażliwośc - za co obrywa się mojemu mężusiowiNiestety nie potrafie wskazać owu, na podstawie temperatury, śluzu, czy testów. cykle mam bardzo nieregularne od 31 nawet do ponad 40 dni :( Mam zamiar w przyszłym tygodniu wtbrać się do innego gina ale jakoś cięzko podjąć decyzje którego wybrać przed zajęciem byłam u dwóch ale rozwazam zmianę. A jak wy miałyście jeśłi chodzi o mdłości, czy jak już mi się zaczeły to wymiotów raczej nie będzie?
 
Mdłości to mi się zaczęły koło 8 tygodnia, i to, że są mdłości, nie oznacza braku wymiotów, bo ja wymiotowałam. Mdłości jeszcze przed terminem @, czy tuż po nim, nic nie oznaczają. A jeżeli miewałaś takie cykle to po pierwsze należało je wyregulować, a teraz pozostaje czekać na usg spokojnie, bo owu mogła być dużo później i faktycznie ciąża będzie młodsza. Trdudno cokolwiek powiedzieć, jak nie wiesz nawet w przyblizeniu, kiedy była owu.
 
Jakbym czytala o sobie:-) tez cykle ponad 30dniowe nieregularne i owu bez potwierdzenia w ok 30dc takze spokojnie czekaj bedzie dobrze.....
 
reklama
spokojnie poczekaj na wizytę ja miałam bardzo podobną sytuacje. Długie cykle 30-40 dniowe, owulacja pod koniec cyklu. Test zrobiłam bardzo szybko i wyszła bardzo blada krecha. Ostatni okres 30.07 pierwsze usg 12.10 i nic oprócz pęcherzyka nie było widać dostałam luteine i kazano mi się zgłośić za 2 tygodnie. Byłam załamana bo już raz miałam puste jajo płodowe a lekarz nie ukrywał ze szanse są 50:50. Przychodze za dwa tygodnie przygotowana już ze ta ciąża zakonczy się znowu zabiegiem (28.10) a tam niespodzianka jest zarodek z buijącym serduchem. dziś 16 tydzień a dziecko rośnie jak na drożdzach i nie wiem jak to jest ale odpowiada wielkościowo na wiek według okresu więc nie ma się co stresowac będzie dobrze możesz znaleeść wiele dziewczyn w internecie które serduszko i zarodek zobaczyły dopiero po 8 tyg
 
Do góry