reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pusty pęcherzyk

i czego to ma dowodzić? 😉
Że nawet jak przyrost bety jest prawidłowy, to nie daje 100% pewności.
Oczywiście jak ktoś nie może wytrzymać, albo ma wskazanie do badania od lekarza to można sprawdzić 🙂 Natomiast często na forum czytam odpowiedzi typu "jak beta rośnie, to jest dobrze" 🤷 tak jak dziewczyny tutaj pisały, jest dużo odstępstw od norm i zawsze można się zaskoczyć i w jedną i w drugą stronę 🙂 Ja osobiście myślę, że warto na spokojnie zaczekać na kolejną wizytę 🙂 wtedy będzie czarno na białym i trzymam mocno kciuki, żeby już było coś więcej 🙂
 
reklama
Że nawet jak przyrost bety jest prawidłowy, to nie daje 100% pewności.
Oczywiście jak ktoś nie może wytrzymać, albo ma wskazanie do badania od lekarza to można sprawdzić 🙂 Natomiast często na forum czytam odpowiedzi typu "jak beta rośnie, to jest dobrze" 🤷 tak jak dziewczyny tutaj pisały, jest dużo odstępstw od norm i zawsze można się zaskoczyć i w jedną i w drugą stronę 🙂 Ja osobiście myślę, że warto na spokojnie zaczekać na kolejną wizytę 🙂 wtedy będzie czarno na białym i trzymam mocno kciuki, żeby już było coś więcej 🙂
Oczywiście, że nic nie daje 100% pewności. Ba nawet donoszenie ciąży i naturalne rozpoczęcie akcji porodowej nie daje pewności posiadania dziecka 💁‍♀️
Ale jednak sporo mówi i może dać chwilę wytchnienia
 
Dziewczyny byłam dziś na USG. Pojawił się pęcherzyk żółtkowy którego tydzień wcześniej nie było i można już było zobaczyć migający punkt. Lekarz powiedział że to serduszko. Więc jeżeli któraś z Was będzie w podobnej sytuacji, to nie stresujcie się, bo jest zawsze szansa że wszystko będzie dobrze 😅
 
Hej dziewczyny , siostra dziś była u lekarza wg niej jest to 6 +5 i jest póki co sam pęcherzyk tak jak widzicie na zdjęciu. Lekarz powiedział żeby przyszła za tydzień i powinien już być zarodek . Okres miała 1.10 - 16,17,18 wtedy były zbliżenia. 3.11 wyszedł już test ciazowy cień cienia . Co myślicie ? Czy jest szansa ze pojawi się zarodek ?
 

Załączniki

  • 6274F264-B34D-4C77-8C1C-30A390CFCA02.jpeg
    6274F264-B34D-4C77-8C1C-30A390CFCA02.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 102
Hej dziewczyny , siostra dziś była u lekarza wg niej jest to 6 +5 i jest póki co sam pęcherzyk tak jak widzicie na zdjęciu. Lekarz powiedział żeby przyszła za tydzień i powinien już być zarodek . Okres miała 1.10 - 16,17,18 wtedy były zbliżenia. 3.11 wyszedł już test ciazowy cień cienia . Co myślicie ? Czy jest szansa ze pojawi się zarodek ?

Pęcherzyk ma 18 mm i to już sporu pęcherzyk jak na brak pęcherzyka żółtkowego. W dodatku jakiś dziwny ma kształt. Ja bym poszła do kogoś innego na usg
 
reklama
Hej dziewczyny , siostra dziś była u lekarza wg niej jest to 6 +5 i jest póki co sam pęcherzyk tak jak widzicie na zdjęciu. Lekarz powiedział żeby przyszła za tydzień i powinien już być zarodek . Okres miała 1.10 - 16,17,18 wtedy były zbliżenia. 3.11 wyszedł już test ciazowy cień cienia . Co myślicie ? Czy jest szansa ze pojawi się zarodek ?
Ja bym do tego jeszcze dodała,że ciąża raczej młodsza nie jest. Ace tym tygodniu to już serce powinno być.
 
Do góry