reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Nadalka - to faktycznie zależy od ginekologa - tzn. od tego czy ma specjalizację. Moja ginekolog nie miała, więc musiałam robić badania dodatkowo, a większość dziewczyn z mojego wątku robiła w ramach nfz.
 
reklama
Obym mogła jak najdłużej spac na brzuchu chociaż widzę że mimo że nie przybieram na wadze to mój brzuch sie powiększył czuje jakby byl taki pelny.
Czy któras z Was tez tak ma? W pierwszej ciąży przytyłam 14kg i brzuch było widać dopiero w 5 mięsiącunie chce teraz przytyć więcej bo zostało mi 4kg z poprzedniej ciąży macie jakąś rade na to?
Do tego jestem cały czas głodna ale staram się pilnować. Macie jakieś rady na takie objawy?

nati ja tez tak mam po pierwsze nei potrafie inaczej zasnac niz na brzuchu wiec mam nadzieje ze jeszcze dlugooooo bedzie mi sie udawac
a po drugie tez czuje sie caly czas pelna jakbym sie najadla na maksa, brzuch wystaje zupelnie jakos glupio choc jak wchodze na wage to nie przytylam ani grama mimo ze wlasnie caly czas podjadam! nie wiem co mam zrobic bo caly czas jestem glodna z jednej strony nei chce sie objadac a z drugiej boje sie ze to maluchs ie dobija o wiecej i nie chce go niczego pozbawiac ;-)
 
a po drugie tez czuje sie caly czas pelna jakbym sie najadla na maksa, brzuch wystaje zupelnie jakos glupio choc jak wchodze na wage to nie przytylam ani grama mimo ze wlasnie caly czas podjadam! nie wiem co mam zrobic bo caly czas jestem glodna z jednej strony nei chce sie objadac a z drugiej boje sie ze to maluchs ie dobija o wiecej i nie chce go niczego pozbawiac ;-)

Jakbym czytala o sobie!!!!
 
Mój ojciec, który wprost nie może doczekać się bycia dziadziusiem ( to moja pierwsza ciąża a jego pierwsze wnuczątko) naliczył w mojej rodzinie 13 ciąż bliźniaczych !! :-D gdy powiedziałam o tym lekarzowi przyjrzał się bardzo uważnie temu co tam widzi na monitorze, ale potwierdził ciąże pojedynczą, z tymi bliźniakami to chyba nie jest tak łatwo :)

 
a po drugie tez czuje sie caly czas pelna jakbym sie najadla na maksa, brzuch wystaje zupelnie jakos glupio choc jak wchodze na wage to nie przytylam ani grama mimo ze wlasnie caly czas podjadam! nie wiem co mam zrobic bo caly czas jestem glodna z jednej strony nei chce sie objadac a z drugiej boje sie ze to maluchs ie dobija o wiecej i nie chce go niczego pozbawiac ;-)

Mam dokładnie tak samo... Muszę się zapychać owocami, bo gdybym jadła cały czas, że tak powiem "treściwie", to byłoby dosłownie ciężko... I muszę wspomnieć, że rano zaraz po otwarciu oczu burczy mi w brzuchu...:sorry: a przed ciążą w ogóle śniadań w domu nie jadłam....
Choć moja teściowa dziś dzwoniąc do mnie (po raz 100 pytając jak mój apetyt a ja po raz setny odpowiadając, że bez zmian) stwierdziła, że powinnam jeść zaaaaawsze jak tylko mam ochotę i nie owoce czy warzywa tylko mięęęęęęęso:-D tłumaczenie, że 5 małych posiłków w ciągu dnia i w międzyczasie zajadanie się owocami moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem niestety nie zadziałało ;-)no ale cóż... osoba o połowę chudsza ode mnie i jedząca dwa razy tyle, nie zrozumie (gdzie ona to chowa?!) :-D

Nusia85 - ale podwójne szczęście by było nieziemskie :-)
 
Burczace brzuchy laczcie sie!!!!!
Ja to nawet w nocy musze wstawac, bo glod nie daje spac! A rano zaraz po przebudzeniu maszeruje do lodowki.... I choc jem i jem i jem, schudlam juz 2,5 kg!
 
Patili, no to zazdrościć wagi:tak: ja na razie się nie ważę:-p wczoraj naszła mnie ochota na coś czekoladowego i kupiłam sobie "tiki taki" z wawla:-D są z kokosem, więc pyyyyyyyyycha;-) więc podjadam sobie:-p
 
reklama
no to nie jestem sama :-)ostatnio się przebudziłam w nocy i byłam TAAAAAAKA głodna że musiałam podreptać do lodówki :laugh2: zjadłam gratkę czekoladową i było ok :laugh2: za to rano znowu głód nieziemski :szok: a nigdy nie jadłam przed pracą więc teraz mnie aż boli brzuch i nie da się nie zjeść ...
Też mam często tak że czuje się jak bym z tone zjadła i mnie to trzyma i trzyma...a potem nagle nadchodzi głód i trzeba coś zjeść , po czym znowu jest pełny brzuch....nie przytyłam i apetyt ogólnie oceniam na słaby bo w pracy kiedyś jadłam jak miałam zmiane 12-19 a teraz dopiero koło 18 sobie przypominam że trzeba zjeść :happy:
 
Do góry