reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reakcje poszczepienne?

dzięki za odzew
całe szczęście ta kupka to była tylko jednorazowa sytuacja, potem wszystko wróciło do normy. Co do płaczu to mały troszkę pochlipał ale generalnie był dzielny choć minkę miał bolesną:( Mi bardziej zanosiło się na płacz niż jemu. Ale teraz to już wspomnienie - niestety tylko do 20 grudnia - do kolejnych szczepień.

A jeśli chodzi o bliźniaczki: jak sobie dajesz radę w wychowywaniu? Ja już ogarnęłam sytuację z moim Pawełkiem ale on jest jeden. JKak to jest z dwójką maleństw? Szczerze powiedziawszy bardzo podziwiam dzielne mamusie bliźniąt.

Pozdrawiam cieplutko
Magda
 
reklama
Dziewczyny
czy zaraz po szczepienieu moge iśc z małą do kina, czy raczej nie powinno się chodzić w takie miejsca?? ::)
 
Melani to zależy od tego jak mała będzie się zachowywała. Moja mała czuła się całkiem dobrze i na zakupy sobie pojechałyśmy. Więc myśle ze jak bedzie wszystko ok to możesz isc. A powiedz małą cały seans przesypia? Bo ja też chciałam się wybrać z Natalką.
 
spała prawie cały czas
obudziła się na jedzonko, dostała flaszkę i w tym czasie tez ogladała film :D
póżniej ponownie ucieła sobie kimkę

my w domu przyzwyczajamy Paris do hałasu
ogladamy tv jak mała spi i staramy sie nie chodzic na paluszkach
więc w kinie czuła sie prawie jak w domu hehehe

Winia
wybieracie sie w tą środę?
 
Melanie pisze:
spała prawie cały czas
obudziła się na jedzonko, dostała flaszkę i w tym czasie tez ogladała film  :D
póżniej ponownie ucieła sobie kimkę

my w domu przyzwyczajamy Paris do hałasu
ogladamy tv jak mała spi i staramy sie nie chodzic na paluszkach
więc w kinie czuła sie prawie jak w domu hehehe

Winia
wybieracie  sie w tą środę?
my też małą nauczyliśmyu do hałasu :p :p :p
a po szczepieniu tak jak winni pisze można iść wszedzie jeśli niunia jest sopkojna :p :p :p
 
Melani do kina sie wybieram tylko muszę sprawdzić co u nas grają? Ja dość wybredna jestem...jeśli mowa o filmach ;D
 
reklama
Do góry