reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ja mialam 56 i mimo ze maly ur sie 4020g,55cm to uzywalam, te 62 wisialy na nim... No mialam jednego w ktorego sie nie zmiesci;P ale to musialo byc jakies male 56;)
 
reklama
Tak sobie myślę, że mnie szaleństwo zakupowe ominie;d po Dawidku mam multum ubrań..siostra po synku poprzywoziła mi kilka reklamówek i właśnie na sezon letni sporo bo rodziła pod koniec kwietnia. Z tego co pamiętam dużo jest nowych nie noszonych ubranek. Rozmiar 56 przydał mi się bo Dawid urodził się 3000 i 55 więc spokojnie jakiś czas ubierałam go w te najmniejsze ciuszki a i pampersy najmniejsze.
 
Ja wzięłam rozmiar 56, bo moje dziewczyny spokojnie kilka tygodni w takim chodziły. Starsza była drobna, bo ważyła 3200 i miała 54 cm, ale młodsza ważyła 3460 i mierzyła 59 aż. Chyba ją jednak źle zmierzyli w tym szpitalu, bo w 56 spokojnie wchodziła.
 
Mój Alan urodził się 3500 i 57cm . Moją wyprawkę kompletowałam od rozmiaru 62 i to był trochę błąd, bo dzieci rodzą się chude, i te wszystkie ubrania 62 wisiały na nim okropnie, najgorsze były body które miały taaaakie dekoldy ;)
I na szybko trzeba było kupować ciuszki na 56. Niewiele, ale z 5-6 szt body i jakieś spioszki/ półspioszki beda nam potrzebne. Teraz tez kupię. Bo nie spodziewając się wiecej dzieci ubrań do rozmiaru 86 pozbyłam sie wszystkich.
 
Popieram żeby miec kilka ubranek na 56 bo jednak wydaje się ze szybciutko zleci ale dziecko jednak tez kilka razy czasem w ciągu dnia trzeba przebrać, bo tu sie uleje, tu cos tam porobi i żeby pralka mogła nadążyc :)) Córcia się urodziła 3500g i 52cm więc troszeczke uzywalismy tych małych rozmiarów ale ile to juz naprawde nie pamietam :)
 
ja miałam tylko parę ciuszków na 56 bo młody urodził się z wagą 3170 i 56 cm a i tak pochodził ok miesiąca i wyrósł z nich ;-)
 
A miałam jej nie ubierać na różowo :D
 

Załączniki

  • 1421100324657.jpg
    1421100324657.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Przesliczne łupy. Ja kupię pewnie coś do szpitala na 56 bo do Antka nie miałam nic w tym rozmiarze. 20 mam wizytę więc jak się dowiem to coś zakupie. Bardzo lubię zakupy w pepco. Za parę groszy fajne ubrania, Antos bardzo niszczy, brudzi więc nie płacze nad poplamiona bluzka. Z hm byłam z bodziakow bardzo zadowolona. No i na pewno zakupie polspiochy.:)
 
Do góry