just_boogie
Mama Pędzącej Stopy
Boogie Robak pracujący życzy wszystkim Mamusiom i ich Maluchom MIŁEGO DNIA!!! 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


zaraz zadzwonię do męża żeby jej inhalacje zrobili z nianią i na wieczór jej zrobię. Czym inhalujesz? Bo ja mam sól fizjologiczną i syropek do inhalacji wykrztuśny ale za chiny teraz nie pamiętam jaki....
Znaczy z nocki...
Do 1.30 było 9 pobudek
dałam Nurofen i do 5.15 "tylko" 4 pobudki 






no już nie wiem jak pocieszać - chyba jedynie tyle, że ja też mam nocki do bani - choć dziś miałam tylko 5 pobudek - ale nie powiem, żebym się jakoś szczególnie wyspała 

Tyle o ile, żeby się nie przewrócić, a jak się daje obejść naokoło, to zostawiam...yyy ten bajzel 