lil_maja
Fanka BB :)
Jos to czekam na fotki - ja to uwielbiam oglądać jak ludzie ładnie mieszkają :-) Super, że tak się udało z domkiem!
Kocurku no u mnie syf też niezły jest - nie lubię takiego bajzlu, ale kiedy to wszystko sprzątać? Też często jestem na pół gwizdka - ale mnie to chyba adrenalina trzyma. Pociesza mnie fakt, że za jakieś 2 lata będzie już na pewno lepiej i do tematu już nigdy nie wrócę
Aha Monia - na katar zwykła sól fizjologiczna - jak jest kaszel to dodatkowo pulmicort. :-)
Kocurku no u mnie syf też niezły jest - nie lubię takiego bajzlu, ale kiedy to wszystko sprzątać? Też często jestem na pół gwizdka - ale mnie to chyba adrenalina trzyma. Pociesza mnie fakt, że za jakieś 2 lata będzie już na pewno lepiej i do tematu już nigdy nie wrócę

Aha Monia - na katar zwykła sól fizjologiczna - jak jest kaszel to dodatkowo pulmicort. :-)


