mademoiselle
Fanka BB :)
Wioluniu - mam nadzieję, że tak....nic mi nie chcą powiedzieć, bo nikt nie chce wchodzić w niczyje kompetencje
Jutro będzie mój dottore, to zadecyduje, ale na dzień dzisiejszy wszystko wygląda na tyle ładnie, że całkiem prawdopodobne
)
Kochana, strach niestety długo będzie Ci towarzyszył, przeszłam to z Mańkiem i wiem co przechodzisz. Na pocieszenie powiem Ci, że to minie, tylko musisz uważać, żadnych kaszlących i zakatarzonych osób przy Franiu
O interesy to się nie martw 
Jutro będzie mój dottore, to zadecyduje, ale na dzień dzisiejszy wszystko wygląda na tyle ładnie, że całkiem prawdopodobne Kochana, strach niestety długo będzie Ci towarzyszył, przeszłam to z Mańkiem i wiem co przechodzisz. Na pocieszenie powiem Ci, że to minie, tylko musisz uważać, żadnych kaszlących i zakatarzonych osób przy Franiu


, że porażenie nerwu twarzowego
Cały piątek przespałam. Dopiero wczoraj czułam się normalnie i dobrze.
)))
