rruurrkkaa
Mama Misiatków
W kwestii zwierząt powiem tylko 
Lilu Zuzia dzisiaj brzuszkowo lepiej, ale wstała o 8 i wcale nie spała w dzień. Co ją odłoże do łóżeczka do zaraz robi oczy jak 5 zł i tyle spania
Wiolu nie jesteś sama, u nas też burzowo ostatnio... to wszystko ze zmeczenia- człowiek się czepia o każdą pierdołę

Lilu Zuzia dzisiaj brzuszkowo lepiej, ale wstała o 8 i wcale nie spała w dzień. Co ją odłoże do łóżeczka do zaraz robi oczy jak 5 zł i tyle spania

Wiolu nie jesteś sama, u nas też burzowo ostatnio... to wszystko ze zmeczenia- człowiek się czepia o każdą pierdołę

Niestety oni to już mają tyle kłopotów, że masakra - to już mój związek mi się prawie idealny wydaje. Nie wszystko złoto co się świeci niestety....
, ale to tylko moje skromne zdanie, nie gniewaj sie
Też mam szwagra 