Czarny Kocur
Made by Made :*
O Wy praprapraaaaa....wnuczki swoich babek
To babki SIEM tysiącami lat męczyły ze szmatami wielorazowego użytku, piorąc bez detergentów, żeby teraz ich wnusie się tak obrzydzały nawet na samą myśl?????? WSTYD i HAŃBA
Zero empatii kuleżanki oj oj oj...
Cieszta się i doceniajta, że tak późno zaistniałyście ;-)
Ja szanuję podpaski wielorazowego użytku i nie wzbudzają we mnie obrzydzenia, chociaż oczywiście nie ciągnie mnie do ich użycia.
A mój Kamil chowany całkowicie na tetrze i było wcale nie najgorzej, z kupą się nie pierze, tylko trzeba ją najpierw wyskrobać, albo wycząsnąć hehe do kibelka, a siku się wypłukuje najpierw
No i tyle miałam. DZIEŃ DOBRY :-)
To babki SIEM tysiącami lat męczyły ze szmatami wielorazowego użytku, piorąc bez detergentów, żeby teraz ich wnusie się tak obrzydzały nawet na samą myśl?????? WSTYD i HAŃBA
Zero empatii kuleżanki oj oj oj...
Cieszta się i doceniajta, że tak późno zaistniałyście ;-) Ja szanuję podpaski wielorazowego użytku i nie wzbudzają we mnie obrzydzenia, chociaż oczywiście nie ciągnie mnie do ich użycia.
A mój Kamil chowany całkowicie na tetrze i było wcale nie najgorzej, z kupą się nie pierze, tylko trzeba ją najpierw wyskrobać, albo wycząsnąć hehe do kibelka, a siku się wypłukuje najpierw
No i tyle miałam. DZIEŃ DOBRY :-)

Kochana mozesz mi napisac jaka jest u Was stawka niani? jesli nie tu to na priv. Ciekawi mnie to, bo rozwazam zatrudnienie jakiejs pani niz złobek, /chyba ze mnie to zrujnuje finansowo
:-