• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ooo cudnie:-)

Moniu zapomniałam odpisać- rewelacja, ale tylko w domu! nie wyobrażam sobie 5 m materiału wiązać gdzieś na trawie czy ulicy, bo siłą rzeczy i tak spada na podłogę- dywan w domu to dywan, ale trawa z psia kupa w parku? stanowcze NIE!
 
reklama
Ta tapeta to by do mojej patchworkowej pościeli pasiła :-D

RURECZKO zależy gdzie i jak ją chcesz, czy na całą jedną ścianę, czy na cały pokój.... ja osobiście lubię jak jest dość oszczędnie i surowo, nawet w dziecinnym, ale wiem, że psychicznie dobrze człowiek się czuje w zagęszczeniu przedmiotów i wzorów :sorry2: ot paradoks...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry