• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
i owszem kulezanki- pierwsza pobudka o 2.30 druga o 7.40:-D jak uspie Rurecke to Wam pokaze jej dzisiejsza stylizacje wiezienna:-)
Made mam nadzieje zes sniła o lateksowym...:laugh2:

Emily hej :))

Kotek Ola spi w wyrku z Toba??
Wiola ooo ale pobudka :szok: ukochaj Iwonke:-)
Monia znowu duzo pracujesz??:szok:

Moze kosmity maja sztucznego wkładanego zomba?

Lilu niee, nie zostawiaj nas...
 
Kocie ale jam żądna szczegółów! jak to w toalecie??? dlaczego??? i dlaczego nei wyszło??????
Moja też gryzie i do tego szczypie i dłubie w oczach więc wiem co przeżywasz:) łączę się w bólu:)

Rurka no jak to tak no jak???? Zuzinek juz tak ładnie śpi????? Nie bawię się tak!!!:eek:
a tak serio to mam nadzieje że juz jej tak zostanie:)
A pracy cóż.... dużo więc za chwile pewnie mnie znowu wetnie i potem napiszę że nie nadążąm, pote przeczytam coś jednym okiem i do domu:((

Wczoraj wieczór spędziłam na tuleniu męża więc też nie mogłam poczytać:( dziś pewnie to samo będzie...
 
Lilu - znam tę miskę, tylko nigdzie jej nie ma :eek: Czeba będzie przez internet jednak :))) Ja już ją sobie zamówiłam pod choinkę dla Mańka, ale nie było......fajna sprawa!
 
Ufol ma takie zamachy, że żaden żyroskop nie zdąży zareagować :eek:

MADE zaprzeczam - kosmici majom bardzo ostre dwa zembiska :baffled:

RURECZKA ze czy razy w tym miesiącu spała w swoim łóżeczku :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry