• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Miseczka kupiona:))

Rurka my sę tulimy w sensie takiego zwykłego tulenia... wczoraj mąż spadł z rusztowania, nisko i nic mu się nei stało ale sie wystraszył porządnie bo mało brakowało a byłoby niedobrze....
I tak wczoraj nie mogłam sie odkleić...
 
dżem dobry:-)


porzucałam okiem i wyczytałam, ze Wiola nie wyspana, Rureczka wyspana:-) Kotek robiła pranie w wc:-D też mi się kiedyś zdarzyło:laugh2: i CORa a Ty nie wiesz, że brzuszka nie powinno się masować:no: bo można wywołać skurcze... no, to tyle zapamietałam:sorry:
 
LILUŚ to dla jakowyś bardzo zrównoważonych ruchowo dziecuff haha :-D:-p NIE WIERZĘ!

MONIU już opisuję - a więc ...
Wczora z wieczora taka byłam, jaka byłam i ciuchy (miast do pojemnika) do kibelka wrzuciłam.. :eek:
Nie zauważyłam :eek:... sielsko sobie żyłam, herbatę zrobiłam, w szlafroczku chodziłam :-p
Siku się zachciało, do kibelka pognało, klapę se otwieram i ŁOCY PSECIERAM :szok:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry