reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
marcepanku tygodniami sie zgadza w mojej normie. To ja ci juz gratuluje, bo beta mówi sama za siebie.
monia miłego dnia
Pol wraca do domu, będzie za pół h. I całe szczęście bo Maciek wybył do dziadka na wieś i ja sama wariuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasienka tutaj tez wiekszośc dziewczyn jest po stracie, mam nadzieje, ze juz ci sie udało i będzie dobrze.
Mama nam sie zaharuje no chyba, ze nad jeziorkiem z dzieciakami tyłeczek moczy
 
Ostatnia edycja:
ok, ja lece bo moj braciszek chce sie dostac na kompa.. odwiedze was jutro dziewczynki, mam nadzieje ze moj facet mi na to pozwoli:) papa i 3 majcie sie:*
 
kasienka to leć na betę ,albo zrób za kilka dni test bo myślałam ,że jeszcze po poronieniu nie miałaś okresu.
Wisieńka teraz tylko staram się myśleć pozytywnie nie musi być źle...oby...
 
o jak się zrobiło cichutko. My zjedlismy z Polem obiad i teraz sobie siedzimy z zimnym piwkiem i slonecznikiem. Jeszcze nie do wytrzymania ten upał, tęsknie do wieczora....
 
hejka!

wczoraj nie chciało mi się pisać, o wizycie... wczoraj miałam czarny humor, dziś jestem zła i smutna i wszystko mnie wk...:-:)-:)-:)-(
niestety nie jest dobrze, muszę iść na zabieg, jest tylko powiększający się pusty pęcherzyk:-( dziś to jestem dobita...
strasznie mi przykro... tule Cie mocno.. ;(

Witam dziewczyny. Byłam u gina i mam kilka newsów.
Po pierwsze primo: Mam infekcję, małą ale mam i dostałam antybiotyk i wymazy zrobione wyniki za 10 dni..
po drugie primo: Gina kazała jeszcze tydzień zostac w domu i nie wozić du...ska na gorącym siedzeniu
po trzecie primo: Wszystko bardzo ładnie się zagoiło i było dobrze wyczyszczone, jestem tuż przed owulką, więc wszystko ładnie pracuje.
po czwarte primo: dostałam skierowania na bolerioze i listerioze bo tego nie robiłam wcześniej, plus morfologia bo mam zawroty głowy.
po piate primo jeśli wyniki będa w porządku po @, czyli w nastepnym cyklu mamy zielone swiatło na staranka.
Infekcja pewnie przez upała albo ze szpitala przyniosłam ale jest tylko delikatna i antybiotyk powinien załatwić sprawę do 5 dni.
Nie wiem czy powiem Polowi o zielonym świetle bo nie wiem czy ja już psychicznie chcę bo się boje a z drugiej strony bardzo chcę.Bzdury pisze ale może zrozumiecie.

maggy na skurcze to chyba potas, magnes i żelazo ale lepiej powiedz ginowi. Jest w Pl cos takiego jak Zdrowit Skurcz i mi pomogło swego czasu. A ty po tych stresach to pewnie i takk powinnaś magnes łykać.

wow! tyle news'ow z jednej wizyty.. niezle.. ciekawa jestem co mi teraz powie... fajnie, ze masz zielone swiatlo.. i wiem, ze masz rozterki.. sprobowac ,czy nie.. to normalne.. daj sobie kilka dni na podjecie decyzji.. i porozmawiaj z Pol'em.. z tego co piszesz to niesamowity facet i na pewno Cie wesprze w kazdej decyzji :)

jesli chodzi o magnez.. hmm.. wlasnie nie wiem, czy moge wiecej brac, bo go juz biore razem z folikiem.. mam caly zestaw witamin.. dopytam ginki we wtorek.. jakos przebiduje te kilka kolejnych nocy :)

A tak w ogóle to taka mała wiadomość beta pozytywna:zawstydzona/y:
no i super wiadomosc!!!!!!!!! bardzo sie ciesze :D elegancko! :D to trzymamy &&&&&&&&&&& za to, zeby wszystko bylo dalej ok :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
maggy masz racje czekając na gina , jakos poradzisz sobie. Porozmawiam z Polem na pewno. Nie jest ideałem bo takie nie istnieją i czasem jest baaaaardzo wkurzający ale jest cudowny i zycia bez niego sobie nie wyobrażam. To taki mój niespodzianek, którego daostałam po wielu krzywdach.
 
witajcie babeczki
wpadłam tylko na chwile bo u mnie z czasem kiepsko... nie nadrobie wszystkiego tylko pobierznie przeleciałam ostatnie strony...
myśle o Was :) i pozdrawiam...
 
reklama
maggy masz racje czekając na gina , jakos poradzisz sobie. Porozmawiam z Polem na pewno. Nie jest ideałem bo takie nie istnieją i czasem jest baaaaardzo wkurzający ale jest cudowny i zycia bez niego sobie nie wyobrażam. To taki mój niespodzianek, którego daostałam po wielu krzywdach.
moge sobie tylko wyobrazic jakie masz zle doswiadczenia z przeszlosci... mnie tez zycie nie rozpieszczalo dopoty, dopoki nie poznalam moja milosc... i tez jest czasami wkurzajacy, ale ja tez niewinna nie jestem ;)
natomiast najwazniejsze, ze mamy milosc, mamy wsparcie w tych naszych kochanych facetach.. bez tego byloby baaaaaaaaaardzo ciezko ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry