reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńka - mam nadzieję, że infekcja szybko minie.

Marcepanek - cieszę się, że beta wyszła! :) No to teraz bądź dobrej myśli. :*

Mlodam - naprawdę strasznie mi przykro, że tak wyszło... :((( Jesteśmy tu wszystkie przy Tobie. :*

Ale tu dziś cichutko...

Aaa... witam jeszcze nowe osoby. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam kobitki po długiej przerwie dziś wróciłam troszkę wcześniej z pracy i mam chwilkę więc postanowiłam zajrzeć jednak nie mam siły tyle stron nadrabiac
co u WAS może jakieś szybkie streszczenie


bu nikogo nie ma
miłego wieczorka zycze :*
 
Ostatnia edycja:
Halllo kochane :) postanowiłam i tu zaglądać ......
Sorbuś ,Wisieńko - jestem :):):)
cześć Iwonko kochana :) co tam u Ciebie :):)
 
Iwonka a od kiedy cię nie było?
maran mała kokietka, koralików jej będzie zasze za mało, no mamuś zrozum,:-D
nikuś filmik był oki
pysia mówisz tabletki energi. Hm...ja na piwku:zawstydzona/y:
krakowianka a moja droga na barabara uciekaj:-)
szczęsliwa no ciszę się, ze dałaś się namówić. Buziole przesłodkie nasza brzuchatko!Teraz wiem przynajmniej kiedy spiewać sto lat!
 
Wisieńko słoneczko ty moje :):):) pewnie Tobie nie odmówie :):) ....nioo z tym sto lat to juz niebawem :):):)
To nawet Ty nie wiesz jak Ja sie ciesze ze tu jesteś:*:*
A streści mi ktoś co słychować na ogólnym??
 
szczęsliwa cięzko było ale to moje ukrywanie sie przed światem to by mnie tylko w depresje wpędziło. A tak dzięki wam czuje sie lepiej i pcham do przodu swój wózek:tak:Zdradzę wam tajemnicę. Powiedziałam Polowi o zielonym świetle na staranka po @ i... jeśli będzie dobrze... to spróbujemy. Pragnienie silniejsze niz strach a teraz mam w niebie małego Aniołka z dzwoneczkiem w ręce i na pewno nam pomoze.
 
Wisieńko - kochana i bardzo dobrze zrobiłaś nie ukrywając sie ...... nawet nie wiesz jak sie ciesze ze po @ jak bedzie dobrze a bedzie na pewno znów zaczniecie staranka twój Aniołek już tego dopilnuje żeby sie udało :)
 
cos mi się porabało bo było tu streszczenie , no cóz napisze raz jeszcze


maggy jest w ciązy
marcepanek ma pozytywna betę
mama ma remont
marylka sprzata i szuka ubezpieczenia
bunia szykuje się na bieszczady
ewelinka ma gości
krakowianka ma własnie bobosexy
monia ma kamienie nerkowe i nie pekł jej pecherzyk
maran jest przemeczona
bibinka
i zapmarta na wakacjach
ewcia za tydzien ma slub
pysia po slubie nie chce pokazac zdjęć
nika zagląda wieczorkami
monisia czuje sie niezauwazona
agatek pociesza wszytskich taka czuła dziewucha
futrzakowej dziś nie widziałam
jaewa mąż ma delegacje i boi się, ze nie wyjdzie fasolka
mlodam niestety nie rozwinął sie dzidziuś
lovely straciła fasolkę
sol mdleje od upałów
sorbus wszystko w porządeczku
agnieszka
przełozyła staranka na maj 2011
mam nadzieję, ze nic nie zapomniałam, głupio mi bo pewno kogoś ominęłam:zawstydzona/y:
są jeszcze nowe staraczki, dzisiaj możesz je poczytac bo się udzielały. Trzy dziewczynki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzieki Wisieńko kochana jesteś :*
Maggy - moje gratulacje .....Młodam tak mi przykro ..... Lovely ...tulam cie mocno (a co sie stało ze straciła?) ..... Mama ..... udanego remontu ..... Pysia ....pokazuj zdjęcia :)
Jaewa- trzymam kciukaski i mam nadzieje ze bedzie fasolka ..... Ewciu dla Ciebie buziaczki:** o Agusi to wiem :).... niektórych dziewczyn nie znam ale pozdrawiam serdecznie .....
A powiedz mi Lor już nie zagląda wcale??
Sorbuś dla Ciebie też buziolek :*:
Ja niestety też padam w te upały :(:( .....
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry