reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam:-)
Was nadrobić to jest nie lada wyczyn:rofl2:
WISIENKO witaj ponownie:tak: Bardzo się cieszę że wróciłaś do nas:tak: I wieści od ginki wspaniałe i wierzę że masz obawy... Wszystko w swoim czasie kochana...

MARCEPANEK no wyniki betki super i mogę Ci już pogratulować:-) trzymam kciuki żeby było wszystko dalej dobrze&&&&&&&&

MLODAM bardzo mi przykro... tulę Cię mocno...

MAGGY ja w ciązy na skurcze łydek brałam magnez, bodajże SlowMag oprócz standartowych witamin dla ciężarnych:tak::tak:

Witam nowe staraczki na forum - piszcie z nami dziewczyny;-)
 
reklama
maran witaj skarbeczku i usiądz na chwile bo musisz czasem odpoczywać !
maggy no ja tez nie jestem święta ale za to naprawdę kocham...
Spadam na troszke bo włączamy filmik.
nikusia
witaj kochana
 
MAGGY ja w ciązy na skurcze łydek brałam magnez, bodajże SlowMag oprócz standartowych witamin dla ciężarnych:tak::tak:
aa czyli mozna dodatkowo... hmm.. dobrze wiedziec, ale i tak dopytam ginki.. podobno przewitaminizowanie jest gorsze niz brak witamin.. :) lepiej nie ryzykowac..

dziewczyny, czy to normalne, ze mam takie klocia w podbrzuszu?? chyba babelek sie juz zagniezdzil tam gdzie mial, a moze to tak ma byc bo mi sie wszystko powieksza teraz?
 
WISIENKA miłego oglądania filmiku;-)

MAGGY to normalne na tym etapie ciąży:tak: Niczym się nie przejmuj kochana... A jak masz wizytę we wtorek to zapytaj ginkę o te kłucia i o magnez....

MARAN kochana zwolnij troszeczkę i posiedź z nami;-) Musisz kiedyś odpocząć:-)

A moi chłopcy znów grają w rzutki:rofl2::rofl2: Jak nagle zniknę to będzie oznaczać że skończyli i dorwali się do komputera - zwlaszcza brat:-D:-D
 
MAGGY to normalne na tym etapie ciąży:tak: Niczym się nie przejmuj kochana... A jak masz wizytę we wtorek to zapytaj ginkę o te kłucia i o magnez....
jesli to normalne to ok... jaki czlowiek jest przewrazliwiony, to szok :)

gotuje wlasnie rosol choc nie wiem jak go bede jesc w tych upalach.. u nas wczoraj i dzisiaj 40 stopni w cieniu.. a prawdziwy upal przyjdzie za tydzien, bo najgorzej jest na przelomie lipca/ sierpnia.. ufffffffffffff jak goraco.. normalnie sie topie..
 
MAGGY to jest jakiś paradoks - jak jest zimno to chcemy ciepła, a jak jest gorąco to modlimy się o ochłodzenie:rofl2: A tak poważnie to nie zazdroszczę takich temperatur...

Coś tu ucichło:sorry2:
 
MAGGY to jest jakiś paradoks - jak jest zimno to chcemy ciepła, a jak jest gorąco to modlimy się o ochłodzenie:rofl2: A tak poważnie to nie zazdroszczę takich temperatur...
Coś tu ucichło:sorry2:
oj tak masz calkowita racje.. w zimie marzylam o upalach.. tutaj nie ma centralnego ogrzewania, jedynie AC ktore jest takze z opcja ogrzewania, lub.. piecyki gazowe/elektryczne..
zima jest makabryczna w styczniu-marcu.. jest bardzo zimno bo jakies 10 stopni do tego wysoka wilgotnosc powietrza i zamarzasz w domu... no ale.. jak wszedzie- sa plusy i minusy wszystkiego :)

ja juz po rosolku i tez spadam na chwile sie poloze, bo jakos zmeczylam sie tym gotowaniem :D
a reszta pewnie nad woda.. w koncu weekend sie zaczal :)

do pozniej :)
 
wisienka nika troszke odpoczęłam bo męża z Ala wyprawiłam na spacer, ale wpierw musiałam dokończyć sprzątanie domu no a później chwile poleżałam może z 20 minut i córa wróciła z tatusiem wiec znowu obok mnie lata i chce mi korale moje zabierać choć ostatnio kupiłam jej 5 sznurów dzieciecych to i tak moje chce zabrać :) prawdziwa babeczka zawsze jej błyskotek mało ;) wpadne jeszcze wieczorkiem Was poczytać jak mój mały Łobuz pójdzie spać a mąż dziś już na nockę...
 
MAGGY odpoczywaj:tak: do później:-)
MARAN to dobrze że choć trochę odpoczęłaś:tak: a Ala to 100% kobitka - jak najwięcej błyskotek:-D:-D
 
reklama
Witajcie laski. Przede mną jeszcze pare godzin pracy i od rana weekend. Jestem prze szczęśliwa z tego oto powodu aj :-):-):-):-)
Własnie wróciłam do domku po długiej przejażdżce najpierw autem, później rowerem. Spałam tylko 3 godziny i jadę na tabletkach energy i może nie padnę w nocy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry