• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzieki dziewczyny, nawet nie wiecie jak się cieszę, chodzę po domu i tańczę :-D
To jest punkt przedszkolny 13 km od mojej miejscowości, 15 dzieci w wieku 3-4 lata. Do pomocy mam jedną panią i jesteśmy tam same, czyli sama sobie wszystko ustalam, robię po swojemu, tak jak mi pasuje. Wszystko będzie nowe, bo dopiero ten punkt otworzyli :)
Zaczynam od 1 października. 5 godzin dziennie- od 8 do 13.
A najlepsze jest to, że szwagier załatwił mi samochód, jak go kupię to droga tam zajmie mi niecałe 20 min :-D

Wreszcie wszystko się zaczyna układać!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry