rruurrkkaa
Mama Misiatków
Hej! Tyle naskrobałyście, że zdążyłam 3 babeczki z twarogiem pochłonąć 
Nie wiem czy Wam pisałam, ale wracam właśnie z rozmowy kwalifikacyjnej. Z 12 osób wybrano 4 i teraz do 16 maja zadzwonić i dać znać. Pięknie wyrecytowałam wszystko co sobie w domu przygotowałam i czekam na efekty
Miłego dnia Dziewuszki
)))))
Ewula ja też poproszę szalik ale taki duży jak mały koc

Nie wiem czy Wam pisałam, ale wracam właśnie z rozmowy kwalifikacyjnej. Z 12 osób wybrano 4 i teraz do 16 maja zadzwonić i dać znać. Pięknie wyrecytowałam wszystko co sobie w domu przygotowałam i czekam na efekty
Miłego dnia Dziewuszki
Ewula ja też poproszę szalik ale taki duży jak mały koc

trochę lepiej mi się zrobiło na duchu, bo jak zobaczyłam rano Remka oczka, takie załzawione i czerwone, to serce mi się po plasterku odklejało 
wtedy zrozumiałam, że skoro mam możliwość, to muszę się przekonać i gadać, gadać, gadać 
Malutka Czarna będzie wyedukowana 