pierwsza!!!!!!!!
Wczoraj szybko uciekłam, bo akcja z Maciusiem była - ale generalnie całą noc przespał sam, a płakał, bo mu się mocno siusiu chciało. Moje dziecko wybudzone przez cokolwiek w nocy to masakra....Ale ja też nie jestem w najlepszym humorze jak mi coś lub ktoś przeszkadza spać!
Co do kosmetyczki - idę ją dziś kupić, bo mam wrażenie, że się bez niej nie obędę hehe! MUSZĘ JĄ MIEĆ!
A golenie na łyso....Hm.......Ja pamiętam tylko, że kiedyś się tak ogoliłam i ciągle się drapałam! Tak mnie swędziało i jeszcze jakieś krostki się robiły! Miałam kilka strasznych dni - a jak to u Was jest? Nic nie swędzi??? Jak długo jest gładko?
Kocurku a jeszcze co do płci - jak miałaś 4 razy potwierdzone to na pewno jest dziewuszka!!!!!! Ja to pisałam apropo siebie - bo miałam tylko raz potwierdzone - i tak się ucieszyłam - zresztą ciągle tu na forum o tym gadam hehe.....Jestem też związana z dziewczynką teraz - nie mogę sobie wyobrazić kolejnego chłopca - bo mam jednego i kocham ponad życie - a drugi???????? Ale jestem mama co??? :-)
W ogóle przez to, że jest Maciuś i wymaga tyle uwagi to ja się na brzuchu na razie niewiele skupiam. Nie wiem jak to będzie kochać dwójkę dzieci...
I jeszcze co do mycia zębów
Kocurku - mam tak samo jak Ty! Muszę na maksa szorować, bo inaczej tak mi nieprzyjemnie!!!!