• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kocie u mnie też...od ciąży tak miałam,że nie chciało mi się smarować i niestety już tak zostało:(
 
kocurek zainspirowałaś mnie i zrobiłam sobie stópki i wydepilowałam nogi i teraz idę położyć maskę na paszcze i wysmaruje sie balsamem a to ostatnie to robie teraz regularnie bo lubie taki masaż i piekielnie sie boje rozstępów.....:szok:
 
ewula :-) :-) hahaha no nie można się dać..!! Ja się tak wzięłam za siebie, bo już nie znam dnia ani godziny i byłoby mi po prostu wstyd w szpitalu ;)))))

carolinee ale proszę Cię... TY??? Ciągle o siebie dbasz - a to stópki, a to włoski :-D
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y: no ja sie w miare staram regularnie ale no cóż..... tak sobie myśle ze jak zostawie to do porodu do ja sie nie oddrapie i nie odhaszcze z tego wszytkiego:-D:-D
 
Ciężarówki...może by tak trochę fluidków dla potrzebujących?
Lecę z piesem na dwór,muszę się uspokoić bo łzy mi ciurkiem lecą ze śmiechu:) Głupawki dostałam:)
 
ewula Ja po prostu zwiększyłam częstotliwość - teraz raz na 2 dni zmuszam się do totalnej kosmetycznej katorgi :sorry2: Bo wcześniej to różnie bywało, zwłaszcza, że mój pan mnie ogląda raz w tygodniu, a do pracy nie trzeba się szykować :zawstydzona/y:

carolllla a co Ci tak łzy wyciska ????

:-)Fluidki bardzo chętnie :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

:-):-):-)​
 
Ostatnia edycja:
reklama
asionek u mnie nastąpił upadek wszelkich świętości hehe ;))))))

a no to co innego )))

kocurek zainspirowałaś mnie i zrobiłam sobie stópki i wydepilowałam nogi i teraz idę położyć maskę na paszcze i wysmaruje sie balsamem a to ostatnie to robie teraz regularnie bo lubie taki masaż i piekielnie sie boje rozstępów.....:szok:

widze , ze sie zainspirowalas :))

tak jak pisze Kocurek trzeba sie odchaszczac powoli , bo kurcze nie wiadomo kiedy nastapi h zero :) a pozniej wstyd na porodowce hehe

Oliwka lap ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
co za glupawke masz ?? :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry