E
EEnil
Gość
Nooo bezdomna...Pani chce na sobotę na 9 rano klucze...nie mamy gdzie mieszkać...
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomo...a__matka_sprzedala_nowo_narodzonego_syna.html
Byłam z dziewczynami u dentysty.Oliwka-wyrwany ząb i już koniec leczenia.
Ninka jedna plomba dzisiaj w kolorze różowym
)) ale na wierzch na normalną no i jeszcze 3 wizyty nas czekają.
Dentystka młoda,fajna,konkretna.Ninka super dzielna,nawet nie mrugnęła
Jutro jadę do Koszalina na grupę DDA.Potańcuję sobie
))
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomo...a__matka_sprzedala_nowo_narodzonego_syna.html
Byłam z dziewczynami u dentysty.Oliwka-wyrwany ząb i już koniec leczenia.
Ninka jedna plomba dzisiaj w kolorze różowym
Dentystka młoda,fajna,konkretna.Ninka super dzielna,nawet nie mrugnęła
Jutro jadę do Koszalina na grupę DDA.Potańcuję sobie
Ostatnio edytowane przez moderatora:


WSZYSTKO mi sprawia trudność