• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nooo bezdomna...Pani chce na sobotę na 9 rano klucze...nie mamy gdzie mieszkać...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomo...a__matka_sprzedala_nowo_narodzonego_syna.html

Byłam z dziewczynami u dentysty.Oliwka-wyrwany ząb i już koniec leczenia.
Ninka jedna plomba dzisiaj w kolorze różowym:))) ale na wierzch na normalną no i jeszcze 3 wizyty nas czekają.
Dentystka młoda,fajna,konkretna.Ninka super dzielna,nawet nie mrugnęła:)

Jutro jadę do Koszalina na grupę DDA.Potańcuję sobie:)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Drogie koleżanki, z dumą oświadczam, że kocur zabrał się za siebie :-)

1 obcięłam i opiłowałam pazurki u stóp - nie lada wyczyn kurde
2 potraktowałam piętki pumeksem, kremikiem i są cudne
3 wykonałam totalną depilację - i jak mówię totalną to nie żartuję ;)))
4 ale wcześniej wypolerowałam dorodne ciałko scrubem
5 nałożyłam maseczkę na twarz
6 a na włosy piankę koloryzującą, a potem odżywkę
7 wysuszyłam włoski
8 nałożyłam na twarz kremik lekko opalający/przeciwzmarszczkowy
9 a na kochane ciałko lekko opalający/ujędrniający balsam
10 na piętki i łokcie kremik miodowy silnie nawilżający
11 zęby wyszorowałam dwa razy, język też :))))))))))))

A to wszystko zajęło mi zaledwie 2 godziny hahahahhahaa :-D:-D:-D:-D

To nie wszystko - 12 obcięłam do zera i opiłowałam pazurki u rąk i starłam pilnikiem ściernym wszyściutkie skórki !!!

Jestem skonana :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
asionek u mnie ostatnio nie ma już żadnych standardowych zabiegów :-p WSZYSTKO mi sprawia trudność :sorry2: Jedynie zęby szoruję jak maniaczka, bo mi ciągle nieprzyjemnie jakoś...

mlodamamusia jak naprawię połączenie bluetooth między lapkiem a telefonem, to cosik wstawię :-)
 
reklama
Kocurek ja odkad pamietam smarowalam sie cala od stop do glow balsamami :) nie wyobrazam sobie nie zrobic tezgo po prysznicu hehe
takze to u mnie jak mycie zebow jest ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry