lil_maja
Fanka BB :)
Made radości nasza witaj!!! UFF dobrze, że jesteś!!!!
Kocurku z tym swędzeniem to dla mnie ciekawostka - i krostki też już się nie robią??? Niesamowite! Ja myślałam, że to już tak na stałe i zrezygnowałam z golenia....A generalnie to jak ktoś ma kasę to polecam depilację laserową!
A jeśli chodzi o szynę TV to CHYBA wiem o co chodzi.....
Kocurku z tym swędzeniem to dla mnie ciekawostka - i krostki też już się nie robią??? Niesamowite! Ja myślałam, że to już tak na stałe i zrezygnowałam z golenia....A generalnie to jak ktoś ma kasę to polecam depilację laserową!
A jeśli chodzi o szynę TV to CHYBA wiem o co chodzi.....
))))))
Na końcówce jest gorzej z neuronami, niż sądziłam 



zazwyczaj zakładałam, że wystarczy słowo, może dwa, i powinno być jasne 
