lil_maja
Fanka BB :)
Hej kochane!
Ja wróciłam z rynku, kupiłam sobie koszulę nocną firmy DOBRANOCKA - nie jest do końca w moim guście ale już trudno.
Mary u mnie spokojnie - choć ja powiem inaczej niż Kocurek - NIESTETY spokojnie......Bo bym już chciała jakąś akcję hehe
Zizi kochana - teraz bardzo porodowo tutaj z racji tych wszystkich emocji - ale za zafasolkowanie staraczek ja wciąż mocno trzymam kciuki i póki mogę to zarażam i przesyłam fluidki! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jos ja mam 75C teraz - a jestem dużo większa od Ciebie hehe
)) Więc to pewnie tylko kwestia rozmiarówki!
Kocurku zaciskaj nogi kochana zaciskaj - choć ja mam niestety przeczucia podobne do przeczuć Jos...Tak czy siak będzie dobrze!!!!!!
A Mamy to bardzo bardzo tu brakuje!!!!!!! Mama come back!
Boogie
Rureczko przypomnij mi kiedy zaczynasz pracę?????????
Ja wróciłam z rynku, kupiłam sobie koszulę nocną firmy DOBRANOCKA - nie jest do końca w moim guście ale już trudno.
Mary u mnie spokojnie - choć ja powiem inaczej niż Kocurek - NIESTETY spokojnie......Bo bym już chciała jakąś akcję hehe
Zizi kochana - teraz bardzo porodowo tutaj z racji tych wszystkich emocji - ale za zafasolkowanie staraczek ja wciąż mocno trzymam kciuki i póki mogę to zarażam i przesyłam fluidki! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jos ja mam 75C teraz - a jestem dużo większa od Ciebie hehe
Kocurku zaciskaj nogi kochana zaciskaj - choć ja mam niestety przeczucia podobne do przeczuć Jos...Tak czy siak będzie dobrze!!!!!!
A Mamy to bardzo bardzo tu brakuje!!!!!!! Mama come back!
Boogie

Rureczko przypomnij mi kiedy zaczynasz pracę?????????
Ostatnia edycja:
wiesz jak nie będzie wyjścia, to "please call 911 "
teraz nie można smarować go kremami, ale peeling i zimny prysznic jak najbardziej 
Tu nie ma nawet badania ginekologicznego podczas całej ciąży, o ile nie masz wskazań albo nie pójdziesz prywatnie. Całą ciążę prowadzi lekarz rodzinny lub/i położna, tak więc jeśli ciąża przebiega w porządku, to nawet się nie ma kontaktu z ginekologiem. Ale i tak zapytam o to spojenie. 

Z kalkulatora wychodzi mi tak:
A czyczki "pokażę", ale dopiero po powrocie z urzędu...