paulina.pro
Fanka BB :)
hej kobietki-
Rurka-mi w ciąży na zgagę najbardziej pomogło zimne mleko , a ja tak nie przepadam za mlekiem
PAlemka- ty sobie kobieto w kulki nie leć tylko dalej pisz z nami
Wiolka-podziwiam cię, ja to nie mogę się jakoś zmotywować do prawka, wielki szacun
Młoda-uściskaj Rafika-słodziak mały
a ja dalej na antybiotyku, coś zaczyna się poprawiać, Danio też jakby lepiej, Maja jeszcze trochę walczy z katarem ale już mniej pokaszluje
pozdrawiam i życzę jakby co miłego weekendu
Rurka-mi w ciąży na zgagę najbardziej pomogło zimne mleko , a ja tak nie przepadam za mlekiem
PAlemka- ty sobie kobieto w kulki nie leć tylko dalej pisz z nami
Wiolka-podziwiam cię, ja to nie mogę się jakoś zmotywować do prawka, wielki szacun
Młoda-uściskaj Rafika-słodziak mały
a ja dalej na antybiotyku, coś zaczyna się poprawiać, Danio też jakby lepiej, Maja jeszcze trochę walczy z katarem ale już mniej pokaszluje
pozdrawiam i życzę jakby co miłego weekendu
Cała noc nieprzespana, ręce mi tak strasznie drętwieją, że nie mogę spać z bólu i braku czucia na przemian!
A może u Ciebie się wcześniej zacznie i Asionka prześcigniesz? ;-)

co prawda spięte frotką, ale zawsze 


ale idzie ku lepszemu;-)