• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
lili na szczęście mam ten wkład...ale i tak jakoś dziwnie układać dziecko w takiej pozycji i spinać tymi ogromnymi pasiorami :blink: A jechać do USC niestety musimy razem, bo ja rozwódka jestem hehe :sorry2: i w dodatku bez ślubu :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kocurek super , ze przeprowadzka juz za chwile :) pozazdroscic tylko !!
co do sesji to wiesz jeszcze nic straconego ;) moze przy nastepnej dzidzi ?? ;)

Maja nogi to mam juz grube okropnie :/ nie wiem czy to woda czy tluszcz ? :)) nic to bedziemy dochodzic do siebie niebawem :)
mi sie tez wydaje , ze ja mam taka budowe , ze brzuch juz nizej nie zejdzie .... i tak ja siedze to lezy na nogach i musze sie niezle rozkraczac , bo mi przeszkadza :)

Maran hej :) co tam u was ?? :)
a wlasnie tez mialam napisac o tym sexie po odpadnieciu czopa :)
 
hejka

witam sie w pospiechu
przyjechal wczoraj tata i korzystamy

asionek : sliczny brzuch :))) wpedzilas mnie w depreche... (znaczy juz mialam a ty mi ja poglebilas hehe) ja wygladam jak zombie i tak sie czuje,
zmuszam sie do prysznica, a ty chwila przed porodem i makijaz, dobrana garderoba...nie wklejaj juz wiecej zdjec, ok? :)

made : gratki spodni :)

carola : wow... ale news!!!!! trzymam bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i jutro koniecznie wpadne obczaic wynik bety!

serg : nie streusj sie na zapas, czop moze odchodzic kilka tygodni nawet, to nie znaczy zaraz czy za pare dni urodzisz!

maran : hej! jak zabkowanie????

asionek co do tego mowienia tylko o pieknych stronach macierzynstwa to sie z toba zgadzam w 100% i ja wprost uwielbiam dementowac te PIEKNE strony macierzynstwa! :) dla mnie karmienie to byla euforia w pierwszych sekundach ssania - a pozniej zmeczenie i ogolnie rzec zbiorac wiecej stresu jak doszlo zapalenie piersi to juz mi sie definitywnie odechcialo...
porod : niby bez atrakcji w stylu pekniecia czy nacinania, na dodatek ze znieczuleniem... a jakos mi sie nie spiesyz do rodzenia po raz drugi...
u mnie rezultat jets taki ze po poldku wlanelam depreche i spodziewam sie kolejnej na wiosne, zastanawiam sie czy wogole brac sie za karmienie i jesli tak to zrobie to tylko kilka tygodni - ta pierwsza odpornosc jako ze a/rodze w zimie b/ poldek przynosic bedzie zarazki z przedszkola
no i na anstepnej wizycie tj. na pocztaku listopada bedziemy omawiac z moim gin. kwestie cesarki na zyczenie i naturalnego porodu...
nom :)
takze jak widzicie mnie do reklamy urokow macierzystwa gdzie na afiszu piekna wypoczeta o promieniujacej cerze mama z pieknym nierozstepowym cyckiem a przy nim bobasku z wypisanym na twarzy ZEN czytaj "Spie tak od kilku godzin" brac nie nalezy ;)
 
Hej Jos:)))
Zażeram delicje i leżę:) w końcu mi się należy:)
brzuch mnie lekko pobolewa z lewej strony jak na @...
 
Jos hehe oki zero fotek :)
masz racje co do reszty , za bardzo pokazuja tylko plusy maciezynstwa , a malo sie mowi i minusach
a pozniej babki maja depreche wlasnie :/ no bo jak sie przyznac , ze nie jest kolorowo , jak wszedzie staraja sie nam wpajac , ze tak wlasnie musi byc i koniec ?
moze u ciebie tym razem bedzie dobrze !!
 
Asionek...kurde,super wyglądasz...chciałabym przynajmniej w połowie wyglądać tak ślicznie:)
Idę pod prysznic i spać,rano na betę polecę.
Trzymajcie &&&& proszę:)
Dobranoc i buziaki:)
 
Carolinee && za bete :)
Asionek no naprawde super wygladasz :) a u nas... dalej ząbkowanie... poczytuje Was kazdego dnia choć troche, ale nie zawsze sie odzywam, siedze w ukryciu ;) Z tym Mai ząbkowaniem to cięzko... u Ali było dużo szybciej bo ona tydzien mi marudziła i 4 zęby były a Maja marudzi 1-2 miesiące i pojawia sie jeden ząbek... obecnie mamy 2 dolne jedynki i widze, że góra idzie... ale idzie... idzie i wyjść nie może a nocki kiepskie w dzień też marudzi... ehhhhh życie
 
reklama
Jeju, chyba oszaleję!!! Nie daję rady spać przez te moje drętwiejące łapy!!! :sad::sad: Szok, i jeszcze tak przez 2 miesiące... :-( Do tego jutro (dziś) przychodzi z rana cieśla wymieniać panele na chacie, więc będzie się tłukł młotkiem od samego rana - no to sobie pośpię... :baffled::-(:crazy: Uffff!!!

No nic, wezmę jakąś książkę, może mnie zmuli. Mam nadzieję, że Wy słodko śpicie! :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry