Asionek31
Fanka BB :)
Wiola u mnie byly co 7 min. od razu
ale przeslo jak widac :/ cos malemu sie nie spieszy
Mary no dzien tez mam do du.... :/ hormonki niezle daja popalic
ja bralam tylko kwas foliowy , teraz dostalam witaminy , bo wyszla lekka anemia
a tak nie wizelam ani razu rzadnej tabeltki , moge byc z siebie dumna hehe
jak brzusio trardnieje to poddychaj przepona i powierze wypuszczaj ustami jak najdluzej pomaga
Rureczka super suwaczek
Mary no dzien tez mam do du.... :/ hormonki niezle daja popalic
ja bralam tylko kwas foliowy , teraz dostalam witaminy , bo wyszla lekka anemia
a tak nie wizelam ani razu rzadnej tabeltki , moge byc z siebie dumna hehe
jak brzusio trardnieje to poddychaj przepona i powierze wypuszczaj ustami jak najdluzej pomaga
Rureczka super suwaczek



