gosiane
Fanka BB :)
Hej, nie wiem czy pamietacie ale kiedys tu bywalam, pozniej zabraklo mi czasu zeby wszystko ogarnac.
Jesli o Asionka chodzi to w nocy pojechala do szpitala ze wzgledu na skurcze i krwawienie, trzymamy &&&& zeby szybko poszlo ;-)
rurka gratuluje fasolki! Widze ze sie udalo :-) Trzymam kciuki zeby bylo wsio ok.
No i powodzenia dla calej reszty staraczek!!!
Jesli o Asionka chodzi to w nocy pojechala do szpitala ze wzgledu na skurcze i krwawienie, trzymamy &&&& zeby szybko poszlo ;-)
rurka gratuluje fasolki! Widze ze sie udalo :-) Trzymam kciuki zeby bylo wsio ok.
No i powodzenia dla calej reszty staraczek!!!
opowiadaj co tam u Ciebie, już niedługo będziesz miała maluszka przy sobie:-)

Nawet nie sądziłam, ze kilka h snu moze mnie tak uszczęśliwić! 
A może spróbuj herbatki imbirowej?
