• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jos - miłej drzemki!

Rurka - i Tobie również!


Ja też spadam się pouczyć, bo do egzaminu mi zostało 1,5 tyg.! :szok: Wiedza mi tak sobie wchodziła ostatnio, bo taka padnięta byłam i dziś pewnie też powoli bedzie szło... :eek:
 
reklama
Cześć dziewczyny, witam wszystkie...

To co, Asionek się rozsypuje jednak już...? Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.

I... jednak w tym wieku pamięć już nie ta, zapomniałam co to ja jeszcze chciałam....

To ile ty masz lat że tak piszesz, bo chyba ja tu jestem najstarsza:-D:-D:-DDzięki za info od Asionka i czekamy na świerze info.

Asionku kochana trzymaj się dzielnie , jesteśmy z toba i życzymy szybkiego porodu
 
Witam Dziewczynki i na chwilke tylko wpadam ;-) Zaraz zmykam na spotkanie z prawnikiem... Odezwę się wieczorem :tak:

ASIONEK TRZYMAM KCIUKI KOCHANIE ZA SZYBKĄ I BEZPROBLEMOWĄ "AKCJĘ P"
 
wpadlam zobaczyc czy jest asionek i widze ze sie wciaz nie pojawila... wyslalam sms-a ale nie mam odp
pewnie rodzi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ale fajnie by bylo jakby dzis urodzila :))))))))))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry