lil_maja
Fanka BB :)
Asionku gratulacje!!!!!!!!!!! To wspaniała wiadomość! Dziękuję za dochowanie kolejki hehe i teraz czekamy na szczegóły!!!!!!!!!!!!! Gratki gratki gratki!!!!!!!!! I chyba się wybiorę do twojego lekarza na masaż szyjki!!!!!!!! Wielkie buziaki!!!!!!!!!!!
Mary a może chciałabyś się ze mną zamienić na liście?? U mnie się nic nie zapowiada i coś czuję, że nie zacznie się wcześniej niż za 5 tygodni hehe - to jak??? Robimy deal z zamianą???
:-)
A swoją drogą to nie bez powodu Asionek się wczoraj już tak źle czuła, jakby nie była w stanie wytrzymać ani dnia dłużej - kobiety podobno czują, że to JUŻ - choć ja przy Maciusiu absolutnie nic nie czułam...Ciekawe jak tym razem będzie....
:-)A swoją drogą to nie bez powodu Asionek się wczoraj już tak źle czuła, jakby nie była w stanie wytrzymać ani dnia dłużej - kobiety podobno czują, że to JUŻ - choć ja przy Maciusiu absolutnie nic nie czułam...Ciekawe jak tym razem będzie....
Ostatnia edycja:


A jak Twoje samopoczucie?

Karolu