lil_maja
Fanka BB :)
Mary skurcze czy twardnienie brzucha??? Czujesz, że się sypiesz???? Napisz nam co i jak! Dzidzia niech chociaż jeszcze ze 2-3 tygodnie wytrzyma - wtedy płucka będą już w pełni rozwinięte - na razie dużo dużo leż!
Ja się czuję super dobrze, ale żadnych objawów zapowiadających poród - czuję, że tym razem dłużej to potrwa, zresztą wyczytałam, że pozycja jaką przyjmuję przy wprowadzaniu ankiet bardzo utrudnia ustawienie się dzidzi do wyjścia. Tak więc od dziś codziennie spacerek i jakaś gimnastyka dla dzidzi.
Buziaki dla wszystkich!
Ja się czuję super dobrze, ale żadnych objawów zapowiadających poród - czuję, że tym razem dłużej to potrwa, zresztą wyczytałam, że pozycja jaką przyjmuję przy wprowadzaniu ankiet bardzo utrudnia ustawienie się dzidzi do wyjścia. Tak więc od dziś codziennie spacerek i jakaś gimnastyka dla dzidzi.
Buziaki dla wszystkich!



Nie dostałam żadnych szczególnych zaleceń! No, ale tu to wszystko jest normalne... 
Ufff... OK, w takim razie dam sobie dzis spokój z brykaniem po mieście i zaprzyjaźniam się z sofą! Nie mam żadnych krwawień ani nic takiego, więc mam nadzieję, że to sie uspokoi! 