Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

I tak do min. 14.00!!! 


Mary a tak oprócz tego to dużo latasz po mieście??? Bo ja właśnie z Maciusiem dużo latałam i tak to się skończyło...Ale szczęśliwie urodziłam w 37 tygodniu, więc Ty się nie zamartwiaj tylko odpocznij))
mary chetnie bym cie poszukala na FB ale nie wiem jak sie nazywasz w realu:-)![]()
Kochana poczekaj jeszcze troszkę. Połóż się i odpoczywaj. To jeszcze za wcześnie.
Ojejku jak ten czas leci , jestem trzecia w kolejce
Kurcze znowu coś się dzieje ze mną bo robi mi się słabo. Pewnie kolejny dzień do kitu:-(
W każdym razie mam nadzieję, ze to się jakoś uspokoi... A Tobie życzę miłego dnia i mam nadzieje, że samopoczucie się poprawi!