zizi : przykro mi
((((((((
mary : z tego co piszesz to martwilabym sie tylko tym dolnym bolem jak na @ ...
zebra i stawianie sie/twardnienie brzucha to normalne, dziecko kopie, macica ciwiczy przed porodem...ale ten bol na @... jak nie minie to moze jedz i sprawdz... tym ze nie ma krwawienia sie nie sugeruj... akcja porodowa moze sie zaczac bez zadnego krwawienia, skurczami mniej lub bardziej niepozornymi... a nawet jak u mnie : po prostu odejsciem wod... moze warto sprawdzic szyjke i co z tym dolem brzucha..?
a ja sie czuje ok dzis, dziekuje
wyspana jak od miesiecy mi sie nie zdazylo wyspac wiec jestem po prostu HAPPY
niewiele potrzeba do szczescia w tym momencie, zdrowia i snu 
carola : tak, moj tata jest od soboty na 10 dni, dlatego mniej wpadam na bb
DZIEWCZYNY MACIE WSZYSTKIE POZDROWIENIA OD ASIONKA
PISZE ZE CZUJE SIE DOBRZE I ZE POROD REWELKA
)) W NIEDZIELE MAJA WYJSC DO DOMU
dorwalam sie do wyprzedazy kosmetykow bio na necie i zrobilam zapas na caly rok
i buzia mi sie smieje
)) hihihihihiihihihhi
Oooo!!! Kocurek jest
Hej 
Ciesze sie ze karmienie ruszylo
super nowinki
tylko cos zdjec malej czarnej malo heeeeee
)))))))))))) ( oczy kota z shreka)
mary : z tego co piszesz to martwilabym sie tylko tym dolnym bolem jak na @ ...
zebra i stawianie sie/twardnienie brzucha to normalne, dziecko kopie, macica ciwiczy przed porodem...ale ten bol na @... jak nie minie to moze jedz i sprawdz... tym ze nie ma krwawienia sie nie sugeruj... akcja porodowa moze sie zaczac bez zadnego krwawienia, skurczami mniej lub bardziej niepozornymi... a nawet jak u mnie : po prostu odejsciem wod... moze warto sprawdzic szyjke i co z tym dolem brzucha..?
a ja sie czuje ok dzis, dziekuje
carola : tak, moj tata jest od soboty na 10 dni, dlatego mniej wpadam na bb
DZIEWCZYNY MACIE WSZYSTKIE POZDROWIENIA OD ASIONKA
PISZE ZE CZUJE SIE DOBRZE I ZE POROD REWELKA
dorwalam sie do wyprzedazy kosmetykow bio na necie i zrobilam zapas na caly rok
Oooo!!! Kocurek jest
Ciesze sie ze karmienie ruszylo
Gorzej - ja nie pamiętam, żebym taką jadła
Wszędzie omijałam ją szerokim łukiem haha.. jak większość zup ;-)
Strasznie ciekawa świata .... moje maleństwo..... 






