młodamamusia18
DziekujeBogu ze cie mam;*
Agapa oby ból szybciutko minął.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
mogę dołączyć?? 
Albo tak mocno spałam...
I czuję też ruchy! 



Aż się przestraszyłam chwilowo!Ojej, bidulko współczuję i oby szybko przeszłoHej
MIGRENA![]()
Cześć wszystkim!
Aaaaaaaaale się wyspałam dziś!!! :-):-) Jakimś cudem udało mi się pospać do 11.30 i czuję się przeszczęśliwa! :-) Skurcze się uspokoiły.
Ale!... Nie wiem, czy mam się martwić, ale dziś jeszcze nie czułam ruchów niuni!!! I przyznam, że w nocy potrafiły mnie te ruchy nawet obudzić, a tej nocy też chyba nic nie czułam!!!Albo tak mocno spałam...
No nic, lecę wstawić pościel niuni, wszystko inne mam wyprane i wyprasowane.